Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир, кадети, група Г
1 Кръг
03-10-2020 10:00 Миньор (юноши мл. в) ВА Стойчев-Казийски (кадети) Панайот Пондалов
София, България
1:3 Подробности
03-10-2020 16:00 Миньор (юноши мл. в) Славия (кадети) Панайот Пондалов
София, България
0:3 Подробности
2 Кръг
04-10-2020 10:00 Славия (кадети) ВА Стойчев-Казийски (кадети) Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:15 21:25 21:25 25:18 15:17 Подробности

Класиране

Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир, кадети, група Г
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ВА Стойчев-Казийски (кадети) 2 2 0 6:3 2.0000 100:107 0.9346 5
2 Славия (кадети) 2 1 1 5:3 1.6667 107:100 1.0700 4
3 Миньор (юноши мл. в) 2 0 2 1:6 0.1667 0:0 0


Допълнителен турнир от ДП за кадетки, група А
Хебър (кадетки) 10:00 Раковски (кадетки)
Славия (кадетки) 11:30 Казанлък Волей (кадетки)
Национална волейболна лига Суперлига | Втора осмица
Тетевен Волей 17:00 Арда
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Люлин 18:00 Софийски университет
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група А
Миньор (прекадети) 11:00 ЦСКА (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Б
Етрополе (прекадети) 10:30 Ботев Луковит (прекадети)
Омуртаг (прекадети) 13:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Ботев Луковит (прекадети) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Етрополе (прекадети) 18:30 Омуртаг (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група В
Левски София (прекадети) 11:00 Люлин (прекадети)
Левски София (прекадети) 17:00 Дунав (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Г
Пирин (прекадети) 16:00 Виктория Волей (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Д
Хебър (прекадети) 10:00 Хан Аспарух (прекадети)
Изгрев (прекадети) 12:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хан Аспарух (прекадети) 17:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хебър (прекадети) 18:30 Изгрев (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Е
Локомотив Червен бряг (прекадети) 10:30 Славия (прекадети)
Славия (прекадети) 14:30 Локомотив Пловдив (прекадети)
Локомотив Пловдив (прекадети) 17:00 Локомотив Червен бряг (прекадети)
Други новини