Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир, кадети, група Б
1 Кръг
03-10-2020 15:30 Хебър (юноши мл. в) Люлин (кадети) Васил Левски
Пазарджик, България
2:3 Подробности
03-10-2020 17:00 Монтана (юноши мл.в) Нефтохимик 2010 (юноши мл.в.) Васил Левски
Пазарджик, България
0:3 Подробности
2 Кръг
04-10-2020 09:30 Люлин (кадети) Нефтохимик 2010 (юноши мл.в.) Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 Подробности
04-10-2020 11:00 Хебър (юноши мл. в) Монтана (юноши мл.в) Васил Левски
Пазарджик, България
2:3 Подробности
3 Кръг
04-10-2020 15:00 Монтана (юноши мл.в) Люлин (кадети) Васил Левски
Пазарджик, България
1:3 Подробности
04-10-2020 16:30 Нефтохимик 2010 (юноши мл.в.) Хебър (юноши мл. в) Васил Левски
Пазарджик, България
2:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир, кадети, група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Люлин (кадети) 3 3 0 9:3 3.0000 0:0 8
2 Хебър (юноши мл. в) 3 1 2 7:8 0.8750 0:0 4
3 Нефтохимик 2010 (юноши мл.в.) 3 1 2 5:6 0.8333 0:0 4
4 Монтана (юноши мл.в) 3 1 2 4:8 0.5000 0:0 2


Допълнителен турнир от ДП за кадетки, група А
Хебър (кадетки) 10:00 Раковски (кадетки)
Славия (кадетки) 11:30 Казанлък Волей (кадетки)
Национална волейболна лига Суперлига | Втора осмица
Тетевен Волей 17:00 Арда
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Люлин 18:00 Софийски университет
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група А
Миньор (прекадети) 11:00 ЦСКА (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Б
Етрополе (прекадети) 10:30 Ботев Луковит (прекадети)
Омуртаг (прекадети) 13:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Ботев Луковит (прекадети) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Етрополе (прекадети) 18:30 Омуртаг (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група В
Левски София (прекадети) 11:00 Люлин (прекадети)
Левски София (прекадети) 17:00 Дунав (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Г
Пирин (прекадети) 16:00 Виктория Волей (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Д
Хебър (прекадети) 10:00 Хан Аспарух (прекадети)
Изгрев (прекадети) 12:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хан Аспарух (прекадети) 17:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хебър (прекадети) 18:30 Изгрев (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Е
Локомотив Червен бряг (прекадети) 10:30 Славия (прекадети)
Славия (прекадети) 14:30 Локомотив Пловдив (прекадети)
Локомотив Пловдив (прекадети) 17:00 Локомотив Червен бряг (прекадети)
Други новини