Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир, кадети, група А
1 Кръг
03-10-2020 15:00 Берое 2016 (юноши мл. в.) Дунав (юноши мл.в) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности
03-10-2020 16:30 Марек Юнион-Ивкони (юноши мл. в) ЦСКА (кадети) Васил Симов
София, България
0:3 Подробности
2 Кръг
04-10-2020 09:30 Дунав (юноши мл.в) ЦСКА (кадети) Васил Симов
София, България
0:3 Подробности
04-10-2020 11:00 Берое 2016 (юноши мл. в.) Марек Юнион-Ивкони (юноши мл. в) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности
3 Кръг
04-10-2020 15:30 Марек Юнион-Ивкони (юноши мл. в) Дунав (юноши мл.в) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
04-10-2020 17:00 ЦСКА (кадети) Берое 2016 (юноши мл. в.) Васил Симов
София, България
3:1 Подробности

Класиране

Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир, кадети, група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (кадети) 3 3 0 9:1 9.0000 0:0 9
2 Берое 2016 (юноши мл. в.) 3 2 1 7:5 1.4000 0:0 6
3 Марек Юнион-Ивкони (юноши мл. в) 3 1 2 4:6 0.6667 0:0 3
4 Дунав (юноши мл.в) 3 0 3 1:9 0.1111 0:0 0


Допълнителен турнир от ДП за кадетки, група А
Хебър (кадетки) 10:00 Раковски (кадетки)
Славия (кадетки) 11:30 Казанлък Волей (кадетки)
Национална волейболна лига Суперлига | Втора осмица
Тетевен Волей 17:00 Арда
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Люлин 18:00 Софийски университет
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група А
Миньор (прекадети) 11:00 ЦСКА (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Б
Етрополе (прекадети) 10:30 Ботев Луковит (прекадети)
Омуртаг (прекадети) 13:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Ботев Луковит (прекадети) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Етрополе (прекадети) 18:30 Омуртаг (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група В
Левски София (прекадети) 11:00 Люлин (прекадети)
Левски София (прекадети) 17:00 Дунав (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Г
Пирин (прекадети) 16:00 Виктория Волей (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Д
Хебър (прекадети) 10:00 Хан Аспарух (прекадети)
Изгрев (прекадети) 12:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хан Аспарух (прекадети) 17:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хебър (прекадети) 18:30 Изгрев (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Е
Локомотив Червен бряг (прекадети) 10:30 Славия (прекадети)
Славия (прекадети) 14:30 Локомотив Пловдив (прекадети)
Локомотив Пловдив (прекадети) 17:00 Локомотив Червен бряг (прекадети)
Други новини