Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
1 Кръг
26-10-2019 17:00 Ботев Ихтиман Тетевен Волей СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 21:25 25:27 23:25 Подробности
26-10-2019 18:00 Звездец Люлин Христо Ботев
Горна Малина, България
1:3 18:25 17:25 28:26 23:25 Подробности
26-10-2019 18:00 Ботев Луковит Град Христо Ботев
Луковит, България
3:0 25:17 25:11 25:20 Подробности
26-10-2019 19:00 Етрополе Миньор Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 24:26 24:26 18:25 Подробности
2 Кръг
02-11-2019 17:00 Град Звездец Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
3:1 25:19 25:23 21:25 25:20 Подробности
02-11-2019 18:00 Сливнишки герой Ботев Луковит Спортна зала
Сливница, България
0:3 19:25 12:25 18:25 Подробности
02-11-2019 18:00 Люлин Миньор Сиконко
София, България
0:3 28:30 18:25 22:25 Подробности
02-11-2019 18:00 Етрополе Ботев Ихтиман Чавдар
Етрополе, България
2:3 25:18 23:25 18:25 25:21 12:15 Подробности
3 Кръг
08-11-2019 19:00 Миньор Град Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 18:25 25:19 25:22 25:16 Подробности
09-11-2019 17:00 Ботев Ихтиман Люлин СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 19:25 19:25 20:25 Подробности
09-11-2019 18:00 Звездец Сливнишки герой Христо Ботев
Горна Малина, България
3:0 25:9 25:18 25:21 Подробности
09-11-2019 18:00 Тетевен Волей Етрополе Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 25:23 25:21 25:17 Подробности
4 Кръг
15-11-2019 18:00 Люлин Тетевен Волей Сиконко
София, България
1:3 20:25 25:20 19:25 25:27 Подробности
16-11-2019 17:00 Град Ботев Ихтиман Спортна зала Белоградчик
Белоградчик
3:0 25:17 25:17 25:20 Подробности
16-11-2019 18:00 Ботев Луковит Звездец Христо Ботев
Луковит, България
3:2 25:18 25:15 22:25 22:25 15:11 Подробности
16-11-2019 18:00 Сливнишки герой Миньор Спортна зала
Сливница, България
3:2 21:25 25:23 20:25 25:20 15:12 Подробности
5 Кръг
23-11-2019 14:00 Миньор Ботев Луковит Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 25:27 16:25 21:25 Подробности
23-11-2019 15:00 Ботев Ихтиман Сливнишки герой СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:1 25:23 25:18 24:26 26:24 Подробности
23-11-2019 18:00 Тетевен Волей Град Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 18:25 19:25 23:25 Подробности
23-11-2019 18:00 Етрополе Люлин Чавдар
Етрополе, България
1:3 18:25 14:25 25:23 24:26 Подробности
6 Кръг
29-11-2019 18:00 Град Етрополе Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
3:0 25:21 25:19 25:20 Подробности
29-11-2019 19:00 Миньор Звездец Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 25:21 25:12 20:25 25:15 Подробности
30-11-2019 18:00 Ботев Луковит Ботев Ихтиман Христо Ботев
Луковит, България
3:0 25:7 25:13 25:14 Подробности
30-11-2019 18:00 Сливнишки герой Тетевен Волей Спортна зала
Сливница, България
3:2 14:25 17:25 25:22 26:24 15:10 Подробности
7 Кръг
07-12-2019 14:00 Етрополе Сливнишки герой Чавдар
Етрополе, България
2:3 25:20 17:25 21:25 25:13 9:15 Подробности
07-12-2019 18:00 Тетевен Волей Ботев Луковит Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 14:25 26:28 14:25 Подробности
07-12-2019 18:00 Люлин Град Сиконко
София, България
3:0 25:18 25:21 25:21 Подробности
8 Кръг
14-12-2019 14:00 Миньор Ботев Ихтиман Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:19 25:14 25:19 Подробности
14-12-2019 18:00 Сливнишки герой Люлин Спортна зала
Сливница, България
3:2 25:20 23:25 16:25 25:22 15:12 Подробности
14-12-2019 18:00 Звездец Тетевен Волей Христо Ботев
Горна Малина, България
3:0 25:18 25:19 25:15 Подробности
14-12-2019 18:00 Ботев Луковит Етрополе Христо Ботев
Луковит, България
3:0 25:19 30:28 25:13 Подробности
7 Кръг
18-12-2019 19:00 Ботев Ихтиман Звездец СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 1:25 14:25 22:25 Подробности
9 Кръг
21-12-2019 17:00 Град Сливнишки герой Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
3:1 25:18 25:18 27:29 25:16 Подробности
21-12-2019 18:00 Люлин Ботев Луковит Сиконко
София, България
1:3 25:21 21:25 9:25 16:25 Подробности
21-12-2019 18:00 Етрополе Звездец Чавдар
Етрополе, България
0:3 13:25 21:25 18:25 Подробности
21-12-2019 18:00 Тетевен Волей Миньор Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 25:20 25:19 21:25 25:22 Подробности
10 Кръг
10-01-2020 19:30 Миньор Етрополе Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:21 26:24 25:17 Подробности
11-01-2020 17:00 Град Ботев Луковит Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
0:3 23:25 23:25 16:25 Подробности
11-01-2020 18:00 Люлин Звездец Сиконко
София, България
2:3 25:14 31:33 20:25 27:25 13:15 Подробности
11-01-2020 18:00 Тетевен Волей Ботев Ихтиман Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 25:11 25:14 25:13 Подробности
11 Кръг
17-01-2020 19:00 Миньор Люлин Борис Гюдеров
Перник, България
1:3 25:23 23:25 23:25 20:25 Подробности
18-01-2020 17:00 Ботев Ихтиман Етрополе СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
1:3 25:20 18:25 21:25 20:25 Подробности
18-01-2020 18:00 Звездец Град Христо Ботев
Горна Малина, България
2:3 26:24 19:25 25:14 27:29 11:15 Подробности
19-01-2020 18:00 Ботев Луковит Сливнишки герой Христо Ботев
Луковит, България
3:0 25:14 25:21 25:18 Подробности
12 Кръг
25-01-2020 17:00 Град Миньор Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
3:1 25:23 25:18 23:25 25:23 Подробности
25-01-2020 18:00 Люлин Ботев Ихтиман Сиконко
София, България
3:0 25:23 25:14 25:17 Подробности
25-01-2020 18:00 Етрополе Тетевен Волей Чавдар
Етрополе, България
3:1 19:25 25:18 25:17 25:21 Подробности
25-01-2020 18:00 Сливнишки герой Звездец Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:18 25:19 25:23 Подробности
13 Кръг
31-01-2020 19:00 Миньор Сливнишки герой Борис Гюдеров
Перник, България
1:3 25:23 23:25 21:25 15:25 Подробности
01-02-2020 17:00 Ботев Ихтиман Град СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 20:25 22:25 20:25 Подробности
01-02-2020 18:00 Звездец Ботев Луковит Христо Ботев
Горна Малина, България
0:3 23:25 21:25 17:25 Подробности
14 Кръг
08-02-2020 17:00 Град Тетевен Волей Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
3:2 25:17 25:21 11:25 13:25 15:8 Подробности
08-02-2020 18:00 Ботев Луковит Миньор Христо Ботев
Луковит, България
3:0 25:16 25:11 25:12 Подробности
08-02-2020 18:00 Сливнишки герой Ботев Ихтиман Спортна зала
Сливница, България
3:0 26:24 25:21 25:22 Подробности
08-02-2020 18:00 Люлин Етрополе Сиконко
София, България
3:0 25:21 25:18 25:23 Подробности
15 Кръг
15-02-2020 17:00 Ботев Ихтиман Ботев Луковит СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:2 16:25 16:25 25:20 25:17 15:11 Подробности
15-02-2020 18:00 Звездец Миньор Спортна зала
Горна Малина, България
3:0 25:18 25:21 25:17 Подробности
15-02-2020 18:00 Тетевен Волей Сливнишки герой Георги Бенковски
Тетевен, България
2:3 25:21 25:20 13:25 26:28 9:15 Подробности
15-02-2020 18:00 Етрополе Град Чавдар
Етрополе, България
1:3 17:25 25:22 20:25 20:25 Подробности
13 Кръг
16-02-2020 16:00 Тетевен Волей Люлин Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 25:22 17:25 25:21 25:14 Подробности
16 Кръг
22-02-2020 17:00 Град Люлин Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
1:3 19:25 19:25 25:23 22:25 Подробности
22-02-2020 18:00 Звездец Ботев Ихтиман Христо Ботев
Горна Малина, България
3:0 25:21 28:26 25:15 Подробности
22-02-2020 18:00 Ботев Луковит Тетевен Волей Христо Ботев
Луковит, България
3:0 25:17 25:19 25:16 Подробности
22-02-2020 18:00 Сливнишки герой Етрополе Спортна зала
Сливница, България
3:1 25:17 25:21 23:25 25:19 Подробности
17 Кръг
29-02-2020 17:00 Ботев Ихтиман Миньор СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:2 22:25 26:28 27:25 26:24 16:14 Подробности
29-02-2020 18:00 Тетевен Волей Звездец Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 26:24 25:15 17:25 25:20 Подробности
29-02-2020 18:00 Етрополе Ботев Луковит Чавдар
Етрополе, България
0:3 22:25 17:25 24:26 Подробности
29-02-2020 18:00 Люлин Сливнишки герой Сиконко
София, България
3:0 25:20 25:18 25:18 Подробности
18 Кръг
07-03-2020 18:00 Сливнишки герой Град Спортна зала
Сливница, България
3:2 25:23 21:25 25:13 21:25 15:13 Подробности
07-03-2020 18:00 Ботев Луковит Люлин 3:1 25:21 19:25 25:15 25:23 Подробности
07-03-2020 18:00 Звездец Етрополе Христо Ботев
Горна Малина, България
3:0 25:16 27:25 25:17 Подробности
07-03-2020 18:00 Миньор Тетевен Волей Борис Гюдеров
Перник, България
1:3 19:25 25:23 15:25 21:25 Подробности


няма мачове
Други новини