Национална волейболна лига жени




Национална волейболна лига жени | Редовен сезон
1 Кръг
25-10-2019 14:00 Левски Берое Сиконко
София, България
3:0 25:20 25:17 25:18 Подробности
25-10-2019 17:00 Славия ЦСКА Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:21 25:17 15:25 18:25 12:15 Подробности
26-10-2019 15:00 Перун Марица Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 9:25 13:25 10:25 Подробности
26-10-2019 18:00 Казанлък Волей Раковски Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:2 25:18 20:25 25:13 25:27 15:7 Подробности
2 Кръг
01-11-2019 15:00 Перун Берое Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 18:25 15:25 16:25 Подробности
01-11-2019 18:00 Казанлък Волей Марица Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 14:25 19:25 16:25 Подробности
01-11-2019 18:30 ЦСКА Левски Христо Ботев
София, България
0:3 16:25 14:25 21:25 Подробности
02-11-2019 17:00 Раковски Славия Младост
Димитровград, България
3:0 25:22 25:21 25:21 Подробности
3 Кръг
06-11-2019 17:30 Левски Раковски Сиконко
София, България
3:0 25:13 25:14 25:14 Подробности
06-11-2019 18:00 Берое ЦСКА Иван Вазов
Стара Загора, България
2:3 22:25 22:25 25:22 25:23 14:16 Подробности
06-11-2019 18:00 Казанлък Волей Перун Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:0 25:11 25:16 25:12 Подробности
4 Кръг
09-11-2019 17:00 Раковски Берое Младост
Димитровград, България
0:3 21:25 23:25 16:25 Подробности
09-11-2019 18:00 Марица Левски Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:21 25:15 25:21 Подробности
10-11-2019 15:00 Перун ЦСКА Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 15:25 3:25 14:25 Подробности
10-11-2019 18:00 Казанлък Волей Славия Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:2 21:25 25:21 25:21 19:25 16:14 Подробности
3 Кръг
13-11-2019 17:30 Славия Марица Христо Ботев
София, България
0:3 14:25 10:25 12:25 Подробности
5 Кръг
15-11-2019 15:00 Славия Перун Христо Ботев
София, България
3:0 25:9 25:10 25:19 Подробности
15-11-2019 16:00 ЦСКА Раковски Васил Симов
София, България
3:0 25:13 25:19 25:23 Подробности
15-11-2019 16:00 Берое Марица Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 17:25 11:25 20:25 Подробности
15-11-2019 18:00 Левски Казанлък Волей Христо Ботев
София, България
3:0 25:12 25:20 25:16 Подробности
6 Кръг
22-11-2019 15:00 Славия Левски Панайот Пондалов
София, България
1:3 22:25 13:25 25:22 11:25 Подробности
23-11-2019 15:00 Перун Раковски Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 19:25 8:25 21:25 Подробности
23-11-2019 17:00 Марица ЦСКА Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:13 25:18 25:21 Подробности
23-11-2019 18:00 Казанлък Волей Берое Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
1:3 25:23 15:25 18:25 20:25 Подробности
7 Кръг
29-11-2019 16:00 ЦСКА Казанлък Волей Васил Симов
София, България
3:0 25:23 25:18 25:15 Подробности
29-11-2019 17:30 Левски Перун Сиконко
София, България
3:0 25:15 25:5 25:6 Подробности
29-11-2019 18:00 Берое Славия Иван Вазов
Стара Загора, България
2:3 25:13 21:25 25:17 23:25 13:15 Подробности
30-11-2019 17:00 Раковски Марица Младост
Димитровград, България
0:3 13:25 13:25 8:25 Подробности
8 Кръг
24-01-2020 16:00 ЦСКА Славия Васил Симов
София, България
3:0 25:14 25:6 25:17 Подробности
24-01-2020 18:00 Берое Левски Иван Вазов
Стара Загора, България
2:3 26:28 26:24 25:15 21:25 8:15 Подробности
25-01-2020 17:00 Раковски Казанлък Волей Младост
Димитровград, България
3:0 25:18 25:21 25:18 Подробности
26-01-2020 16:30 Марица Перун Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:7 25:12 25:11 Подробности
10 Кръг
30-01-2020 17:30 Перун Казанлък Волей Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 12:25 17:25 14:25 Подробности
9 Кръг
31-01-2020 15:00 Славия Раковски Панайот Пондалов
София, България
3:2 25:21 23:25 24:26 25:18 15:11 Подробности
31-01-2020 18:00 Берое Перун Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 25:9 25:3 25:14 Подробности
01-02-2020 18:00 Марица Казанлък Волей Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:13 25:11 25:20 Подробности
02-02-2020 18:00 Левски ЦСКА Христо Ботев
София, България
3:0 25:20 25:12 25:17 Подробности
10 Кръг
07-02-2020 16:00 ЦСКА Берое Васил Симов
София, България
1:3 20:25 19:25 25:19 21:25 Подробности
08-02-2020 17:00 Раковски Левски Младост
Димитровград, България
0:3 20:25 17:25 19:25 Подробности
08-02-2020 18:00 Марица Славия Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:16 25:11 25:12 Подробности
13 Кръг
14-02-2020 17:00 Раковски Перун Младост
Димитровград, България
3:0 25:12 25:13 25:16 Подробности
11 Кръг
21-02-2020 15:00 Славия Казанлък Волей Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:23 19:25 14:25 28:26 9:15 Подробности
21-02-2020 17:30 Левски Марица Сиконко
София, България
0:3 20:25 15:25 20:25 Подробности
01-03-2020 18:00 ЦСКА Перун Васил Симов
София, България
3:0 25:15 25:1 25:0 Подробности
12 Кръг
07-03-2020 15:00 Перун Славия Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 21:25 19:25 12:25 Подробности
07-03-2020 17:00 Раковски ЦСКА Младост
Димитровград, България
1:3 19:25 30:32 25:17 16:25 Подробности
07-03-2020 18:00 Марица Берое Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:15 25:19 25:9 Подробности
07-03-2020 18:00 Казанлък Волей Левски Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
2:3 16:25 25:23 25:16 17:25 10:15 Подробности
11 Кръг
11-03-2020 17:30 Берое Раковски Иван Вазов
Стара Загора, България
3:1 25:13 21:25 25:11 25:14 Подробности
13 Кръг
13-03-2020 отложен Левски Славия Сиконко
София, България
Подробности
13-03-2020 отложен Берое Казанлък Волей Иван Вазов
Стара Загора, България
Подробности
13-03-2020 отложен ЦСКА Марица Васил Симов
София, България
Подробности
14 Кръг
21-03-2020 отложен Марица Раковски Колодрума
Пловдив, България
Подробности
21-03-2020 отложен Казанлък Волей ЦСКА Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
Подробности
21-03-2020 отложен Славия Берое Панайот Пондалов
София, България
Подробности
21-03-2020 отложен Перун Левски Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
Подробности




Национална волейболна лига жени | Допълнителен турнир 1 А
1 Кръг
12-12-2019 16:00 Марица Перун Багира
Казанлък
3:0 25:9 25:8 25:12 Подробности
12-12-2019 18:30 Берое Казанлък Волей Багира
Казанлък
3:0 25:17 25:21 25:21 Подробности
2 Кръг
13-12-2019 16:00 Марица Берое Багира
Казанлък
3:0 25:11 25:11 25:10 Подробности
13-12-2019 18:30 Перун Казанлък Волей Багира
Казанлък
0:3 12:25 17:25 12:25 Подробности
3 Кръг
14-12-2019 16:30 Берое Перун Багира
Казанлък
3:0 25:10 25:7 25:17 Подробности
14-12-2019 18:30 Казанлък Волей Марица Багира
Казанлък
0:3 15:25 13:25 16:25 Подробности




Национална волейболна лига жени | Допълнителен турнир 1 Б
1 Кръг
12-12-2019 16:00 Левски Раковски Христо Ботев
София, България
3:0 25:15 25:14 25:23 Подробности
12-12-2019 18:30 ЦСКА Славия Христо Ботев
София, България
3:0 25:12 25:10 25:20 Подробности
2 Кръг
13-12-2019 16:00 Раковски Славия Христо Ботев
София, България
3:2 26:28 25:14 22:25 25:22 15:13 Подробности
13-12-2019 18:30 Левски ЦСКА Христо Ботев
София, България
2:3 25:17 20:25 25:17 23:25 14:16 Подробности
3 Кръг
14-12-2019 16:00 ЦСКА Раковски Христо Ботев
София, България
3:0 25:18 25:11 25:19 Подробности
14-12-2019 18:30 Славия Левски Христо Ботев
София, България
0:3 18:25 15:25 16:25 Подробности




Национална волейболна лига жени | Допълнителен турнир 2 А
1 Кръг
13-02-2020 16:00 Марица ЦСКА Багира
Казанлък
3:0 25:15 25:10 25:11 Подробности
13-02-2020 18:30 Казанлък Волей Славия Багира
Казанлък
3:1 25:14 25:15 22:25 25:17 Подробности
2 Кръг
14-02-2020 16:00 Славия Марица Багира
Казанлък
0:3 7:25 11:25 21:25 Подробности
14-02-2020 18:30 ЦСКА Казанлък Волей Багира
Казанлък
3:0 25:12 25:9 25:23 Подробности




Национална волейболна лига жени | Допълнителен турнир 2 Б
1 Кръг
15-02-2020 15:00 Раковски Перун Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 25:6 25:9 25:10 Подробности
2 Кръг
16-02-2020 18:30 Берое Раковски Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 25:22 25:21 25:17 Подробности
1 Кръг
23-02-2020 17:00 Левски Берое Иван Вазов
Стара Загора, България
3:2 14:25 26:24 27:25 18:25 15:12 Подробности
2 Кръг
20-03-2020 отл. Перун Левски Багира
Казанлък
Подробности




Национална волейболна лига жени | Допълнителен турнир 3 А
1 Кръг
27-02-2020 16:00 Марица Левски Младост
Димитровград, България
3:1 25:12 25:18 23:25 25:22 Подробности
27-02-2020 18:30 Казанлък Волей Раковски Младост
Димитровград, България
3:2 19:25 25:15 21:25 26:24 16:14 Подробности
2 Кръг
28-02-2020 16:00 Раковски Марица Младост
Димитровград, България
0:3 17:25 11:25 14:25 Подробности
28-02-2020 18:30 Левски Казанлък Волей Младост
Димитровград, България
3:0 25:19 25:17 25:20 Подробности




Национална волейболна лига жени | Допълнителен турнир 3 Б
1 Кръг
29-02-2020 16:00 ЦСКА Берое Васил Симов
София, България
0:3 15:25 22:25 13:25 Подробности
29-02-2020 18:30 Славия Перун Васил Симов
София, България
3:0 25:9 25:19 25:8 Подробности
2 Кръг
01-03-2020 13:00 Перун ЦСКА Васил Симов
София, България
0:3 9:25 13:25 6:25 Подробности
01-03-2020 15:00 Берое Славия Васил Симов
София, България
3:0 25:16 25:10 25:22 Подробности




Национална волейболна лига жени | Купа България, жени, първи кръг
1 Кръг
04-03-2020 16:00 ЦСКА Славия Васил Симов
София, България
2:3 25:19 19:25 30:28 20:25 11:15 Подробности
04-03-2020 17:00 Раковски Левски Младост
Димитровград, България
0:3 17:25 16:25 18:25 Подробности
04-03-2020 18:00 Казанлък Волей Берое Багира
Казанлък
1:3 17:25 15:25 26:24 12:25 Подробности
04-03-2020 18:00 Марица Перун Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:8 25:6 25:7 Подробности


няма мачове
Други новини