Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Югозападна група
1 Кръг
13-11-2010 16:00 Чорни 98 Септември Про Синема Чорни
Брезник, България
1:3 25:27 23:25 25:23 23:25 Подробности
13-11-2010 16:00 Звездец Ерма-96 Христо Ботев
Горна Малина, България
1:3 19:25 22:25 25:18 12:25 Подробности
2 Кръг
20-11-2010 15:00 Септември Про Синема Ерма-96 Септември
София, България
2:3 25:27 25:16 19:25 25:20 6:15 Подробности
20-11-2010 16:00 Чорни 98 Звездец Чорни
Брезник, България
3:1 19:25 25:16 25:20 32:30 Подробности
3 Кръг
27-11-2010 16:00 Звездец Септември Про Синема Христо Ботев
Горна Малина, България
0:3 15:25 21:25 16:25 Подробности
27-11-2010 16:00 Ерма-96 Чорни 98 Трън
Трън, България
3:0 25:22 25:22 25:23 Подробности
4 Кръг
19-02-2011 16:00 Ерма-96 Звездец Трън
Трън, България
3:0 26:24 25:18 25:19 Подробности
19-02-2011 16:00 Септември Про Синема Чорни 98 Септември
София, България
3:1 25:20 25:19 20:25 25:23 Подробности
5 Кръг
26-02-2011 14:00 Ерма-96 Септември Про Синема Трън
Трън, България
3:0 25:15 25:20 25:20 Подробности
26-02-2011 16:00 Звездец Чорни 98 Христо Ботев
Горна Малина, България
3:1 25:21 19:25 25:22 25:15 Подробности
6 Кръг
05-03-2011 16:00 Чорни 98 Ерма-96 Чорни
Брезник, България
1:3 18:25 30:32 25:15 22:25 Подробности
12-03-2011 16:00 Септември Про Синема Звездец Септември
София, България
3:1 25:18 26:28 25:12 25:22 Подробности

Класиране

Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Югозападна група
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Ерма-96 6 6 0 18:4 4.5000 519:456 1.1382 12
2 Септември Про Синема 6 4 2 14:9 1.5556 526:493 1.0669 10
3 Чорни 98 6 1 5 7:16 0.4375 529:552 0.9583 7
4 Звездец 6 1 5 6:16 0.3750 456:529 0.8620 7




Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Югоизточна група
1 Кръг
06-11-2010 14:00 Родопа Панайот Пондалов Арена Смолян
Смолян, България
3:0 26:24 25:20 25:19 Подробности
06-11-2010 14:00 Левски-2005 Борино Васил Левски
Карлово, България
3:0 25:21 25:17 25:21 Подробности
06-11-2010 15:00 Локомотив Пловдив Раковски Лаута
Пловдив, България
0:3 7:25 13:25 15:25 Подробности
2 Кръг
13-11-2010 14:00 Панайот Пондалов Раковски Асеновец
Сливен, България
3:2 25:22 26:28 24:26 25:9 15:13 Подробности
13-11-2010 14:00 Борино Локомотив Пловдив Арена Смолян
Смолян, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
13-11-2010 16:00 Родопа Левски-2005 Арена Смолян
Смолян, България
3:0 25:20 25:19 25:16 Подробности
3 Кръг
20-11-2010 14:00 Левски-2005 Панайот Пондалов Васил Левски
Карлово, България
0:3 23:25 18:25 21:25 Подробности
20-11-2010 15:00 Локомотив Пловдив Родопа Лаута
Пловдив, България
0:3 22:25 17:25 24:26 Подробности
20-11-2010 16:00 Раковски Борино Младост
Димитровград, България
3:0 25:16 25:22 25:12 Подробности
4 Кръг
27-11-2010 14:00 Панайот Пондалов Борино Асеновец
Сливен, България
3:0 25:15 25:22 25:18 Подробности
27-11-2010 14:00 Левски-2005 Локомотив Пловдив Васил Левски
Карлово, България
3:1 25:21 15:25 30:28 25:22 Подробности
27-11-2010 16:00 Родопа Раковски Арена Смолян
Смолян, България
3:0 25:22 25:22 25:21 Подробности
5 Кръг
04-12-2010 14:00 Борино Родопа Арена Смолян
Смолян, България
0:3 19:25 16:25 21:25 Подробности
04-12-2010 15:00 Локомотив Пловдив Панайот Пондалов Лаута
Пловдив, България
2:3 25:14 24:26 21:25 25:22 12:15 Подробности
04-12-2010 16:00 Раковски Левски-2005 Младост
Димитровград, България
3:0 25:22 25:20 25:20 Подробности
6 Кръг
12-02-2011 14:00 Борино Левски-2005 Арена Смолян
Смолян, България
3:2 9:25 19:25 25:17 25:20 18:16 Подробности
12-02-2011 14:00 Панайот Пондалов Родопа Асеновец
Сливен, България
2:3 23:25 25:21 23:25 25:20 13:15 Подробности
12-02-2011 16:00 Раковски Локомотив Пловдив Младост
Димитровград, България
3:0 25:21 25:13 25:22 Подробности
7 Кръг
19-02-2011 14:00 Левски-2005 Родопа Васил Левски
Карлово, България
1:3 27:25 23:25 13:25 14:25 Подробности
19-02-2011 15:00 Локомотив Пловдив Борино Лаута
Пловдив, България
3:0 25:15 25:9 25:23 Подробности
19-02-2011 16:00 Раковски Панайот Пондалов Младост
Димитровград, България
2:3 25:15 25:17 21:25 23:25 15:17 Подробности
8 Кръг
26-02-2011 14:00 Борино Раковски Арена Смолян
Смолян, България
3:2 20:25 25:16 25:18 17:25 15:10 Подробности
26-02-2011 14:00 Панайот Пондалов Левски-2005 Асеновец
Сливен, България
3:0 25:16 25:14 25:22 Подробности
26-02-2011 сл. Родопа Локомотив Пловдив Арена Смолян
Смолян, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
9 Кръг
05-03-2011 14:00 Борино Панайот Пондалов Арена Смолян
Смолян, България
1:3 25:19 16:25 17:25 10:25 Подробности
05-03-2011 16:00 Раковски Родопа Младост
Димитровград, България
0:3 25:27 19:25 23:25 Подробности
05-03-2011 сл. Локомотив Пловдив Левски-2005 Лаута
Пловдив, България
0:3 0:25 0:25 0:25 Подробности
10 Кръг
12-03-2011 14:00 Левски-2005 Раковски Васил Левски
Карлово, България
3:0 25:16 25:16 25:12 Подробности
12-03-2011 16:00 Родопа Борино Арена Смолян
Смолян, България
3:0 25:20 25:18 25:15 Подробности
12-03-2011 сл. Панайот Пондалов Локомотив Пловдив Асеновец
Сливен, България
3:0 Подробности

Класиране

Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Югоизточна група
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Родопа 10 10 0 30:3 10.0000 810:608 1.3322 20
2 Панайот Пондалов 10 8 2 26:13 2.0000 807:733 1.1010 18
3 Раковски 10 4 6 18:18 1.0000 777:746 1.0416 14
4 Левски-2005 10 4 6 15:19 0.7895 731:695 1.0518 14
5 Борино 10 3 7 10:25 0.4000 661:741 0.8920 13
6 Локомотив Пловдив 10 1 9 6:27 0.2222 432:695 0.6216 10




Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Северозападна група
1 Кръг
13-11-2010 16:00 Козлодуй Изгрев Христо Ботев
Козлодуй, България
3:1 25:22 25:12 18:25 28:26 Подробности
13-11-2010 16:00 Град Етрополе Гара Орешец
Белоградчик, България
3:0 25:17 25:15 25:19 Подробности
2 Кръг
20-11-2010 16:00 Козлодуй Град Христо Ботев
Козлодуй, България
0:3 21:25 19:25 20:25 Подробности
20-11-2010 17:30 Изгрев Етрополе Христо Ботев
Ябланица, България
3:0 25:11 25:18 25:15 Подробности
3 Кръг
27-11-2010 16:00 Град Изгрев Гара Орешец
Белоградчик, България
0:3 19:25 22:25 21:25 Подробности
27-11-2010 16:00 Етрополе Козлодуй Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:12 25:8 25:13 Подробности
4 Кръг
19-02-2011 14:00 Етрополе Град Чавдар
Етрополе, България
3:2 23:25 25:10 20:25 25:20 15:13 Подробности
19-02-2011 16:00 Изгрев Козлодуй Изгрев
Ябланица, България
3:0 25:10 25:22 27:25 Подробности
5 Кръг
26-02-2011 14:00 Етрополе Изгрев Чавдар
Етрополе, България
0:3 23:25 27:29 23:25 Подробности
26-02-2011 14:00 Град Козлодуй Гара Орешец
Белоградчик, България
3:0 25:14 25:12 25:13 Подробности
6 Кръг
05-03-2011 15:00 Козлодуй Етрополе Христо Ботев
Козлодуй, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
05-03-2011 16:00 Изгрев Град Изгрев
Ябланица, България
3:0 25:22 25:13 25:23 Подробности

Класиране

Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Северозападна група
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Изгрев 6 5 1 16:3 5.3333 466:390 1.1949 11
2 Град 6 3 3 11:9 1.2222 438:408 1.0735 9
3 Козлодуй 6 2 4 6:13 0.4615 360:387 0.9302 8
4 Етрополе 6 2 4 6:14 0.4286 351:430 0.8163 8




Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Северноизточна група
1 Кръг
13-11-2010 14:00 Попово 09 Казанлък Тодор Янев
Попово, България
3:2 16:25 25:13 17:25 25:20 15:13 Подробности
13-11-2010 16:00 Калбо Царевец-19 Младост
Шумен, България
3:0 25:23 25:22 25:22 Подробности
2 Кръг
18-11-2010 16:00 Казанлък Царевец-19 Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:1 25:22 25:18 27:29 25:22 Подробности
20-11-2010 14:00 Попово 09 Калбо Тодор Янев
Попово, България
3:0 25:17 25:21 25:13 Подробности
3 Кръг
27-11-2010 16:00 Калбо Казанлък Младост
Шумен, България
2:3 20:25 25:16 25:18 15:25 8:15 Подробности
27-11-2010 16:00 Царевец-19 Попово 09 Васил Левски
Велико Търново, България
1:3 25:18 18:25 27:29 17:25 Подробности
4 Кръг
19-02-2011 15:00 Казанлък Попово 09 Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
2:3 24:26 25:19 23:25 25:18 12:15 Подробности
19-02-2011 16:00 Царевец-19 Калбо Васил Левски
Велико Търново, България
3:1 29:27 20:25 25:16 25:14 Подробности
5 Кръг
26-02-2011 16:00 Царевец-19 Казанлък Васил Левски
Велико Търново, България
3:0 25:16 25:18 27:25 Подробности
26-02-2011 16:00 Калбо Попово 09 Младост
Шумен, България
1:3 20:25 29:27 20:25 18:25 Подробности
6 Кръг
05-03-2011 16:00 Попово 09 Царевец-19 Тодор Янев
Попово, България
3:2 25:18 17:25 25:17 19:25 15:7 Подробности
05-03-2011 сл. Казанлък Калбо Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 0:25 0:25 0:25 Подробности

Класиране

Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Северноизточна група
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Попово 09 6 6 0 18:8 2.2500 576:522 1.1034 12
2 Калбо 6 2 4 10:12 0.8333 463:442 1.0475 8
3 Царевец-19 6 2 4 10:13 0.7692 513:516 0.9942 8
4 Казанлък 6 2 4 10:15 0.6667 465:537 0.8659 8




Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Четвъртфинален плейоф
1 Кръг
12-03-2011 14:00 Попово 09 Град Тодор Янев
Попово, България
3:0 25:11 25:17 25:15 Подробности
2 Кръг
19-03-2011 14:00 Град Попово 09 Гара Орешец
Белоградчик, България
3:2 21:25 25:20 20:25 25:19 15:11 Подробности
1 Кръг
19-03-2011 16:00 Родопа Септември Про Синема Арена Смолян
Смолян, България
2:3 22:25 17:25 25:23 25:20 13:15 Подробности
19-03-2011 17:00 Ерма-96 Панайот Пондалов Трън
Трън, България
3:2 23:25 24:26 25:18 25:15 15:7 Подробности
19-03-2011 сл. Изгрев Калбо Христо Ботев
Ябланица, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
2 Кръг
20-03-2011 11:30 Панайот Пондалов Ерма-96 Трън
Трън, България
1:3 23:25 25:22 17:25 22:25 Подробности
21-03-2011 16:00 Септември Про Синема Родопа Септември
София, България
3:2 25:19 25:21 23:25 25:27 15:8 Подробности
21-03-2011 сл. Калбо Изгрев Младост
Шумен, България
0:3 Подробности
3 Кръг
23-03-2011 14:00 Попово 09 Град Тодор Янев
Попово, България
3:1 25:12 20:25 25:14 25:16 Подробности




Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Финален турнир
1 Кръг
01-04-2011 18:00 Септември Про Синема Попово 09 Септември
София, България
3:0 25:16 25:11 25:16 Подробности
01-04-2011 19:30 Ерма-96 Изгрев Септември
София, България
1:3 22:25 25:23 20:25 26:28 Подробности
2 Кръг
02-04-2011 16:00 Попово 09 Изгрев Септември
София, България
0:3 16:25 24:26 24:26 Подробности
02-04-2011 17:30 Септември Про Синема Ерма-96 Септември
София, България
3:0 25:19 25:17 30:28 Подробности
3 Кръг
03-04-2011 10:00 Ерма-96 Попово 09 Септември
София, България
0:3 24:26 20:25 20:25 Подробности
03-04-2011 11:30 Изгрев Септември Про Синема Септември
София, България
2:3 25:23 21:25 11:25 25:21 11:15 Подробности

Класиране

Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Финален турнир
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Септември Про Синема 3 3 0 9:2 4.5000 264:200 1.3200 6
2 Изгрев 3 2 1 8:4 2.0000 271:266 1.0188 5
3 Попово 09 3 1 2 3:6 0.5000 183:216 0.8472 4
4 Ерма-96 3 0 3 1:9 0.1111 221:257 0.8599 3


palms bet 7sport.net
Други новини