Маргус Куп (Естония)

Категоря:Европа
E-mail: margus.kupp@mail.ee
Телефон: [372] 680 08 73


Купа на претендентите 2011 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-12-2010
17:00
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Азерьол (Азербайджан) 3:0 А.О. Маркопуло Ревоил (Гърция) Тошо Стоянов (България)
Маргус Куп (Естония)
Купа ЦЕВ 2011 (Жени) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
18:30
ДС
Краснодар, Русия
Динамо Краснодар (Русия) 3:1 Дрезднер СК (Германия) Сари Колехмайнен (Фин)
Маргус Куп (Естония)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-02-2011
17:00
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Локомотив Баку (Азербайджан) 3:0 Аполон Лимасол (Кипър) Салвис Къртис (Латвия)
Маргус Куп (Естония)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-03-2011
16:00
Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
Локомотив Баку (Азербайджан) 2:3 Игтисадчи (Азербайджан) Маргус Куп (Естония)
Катаржина Сокол (Пол)
Предварителни турнири за попълване на първа и втора осмица, Суперлига, мъже | Плейоф от Група 4
Ботев Луковит 17:00 Марек Юнион-Ивкони
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 17:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Бдин-Вида (прекадетки) 17:00 Раковски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 10:30 Хебър (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Перун (прекадетки) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 18:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
ЦПВК (прекадетки) 11:00 Етрополе (прекадетки)
ЦПВК (прекадетки) 17:00 Берое (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 12:00 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 13:30 Звезди 94 (прекадетки)
ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) 17:30 Звезди 94 (прекадетки)
Казанлък (прекадетки) 19:00 Велбъжд (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
Тони Спорт (прекадетки) 11:00 ЦСКА (прекадетки)
Тони Спорт (прекадетки) 15:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини