Емил Михай Русину (Румъния)

Категоря:Свят


Купа на претендентите 2011 (жени) | Първи кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-10-2010
18:00
Интер Братислава Спортен център Пасиенки
Братислава, Словакия
Допрастав Братислава (Словакия) 3:0 ЮиС Ставангер Олексий Скибицкий (Укр)
Емил Михай Русину (Румъния)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-12-2010
21:00
Университетска спортна зала СОС II
Лозана, Швейцария
ЛУК Лозана (Швейцария) 0:3 Истанбул ББ (Турция) Катаржина Сокол (Пол)
Емил Михай Русину (Румъния)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-01-2011
19:00
Аслан Руси
Тирана, Албания
Тирана (Албания) 0:3 Славиа ЕУ (Словакия) Янчо Станков (Бъл)
Емил Михай Русину (Румъния)
Предварителни турнири за попълване на първа и втора осмица, Суперлига, мъже | Плейоф от Група 4
Ботев Луковит 17:00 Марек Юнион-Ивкони
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 17:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Бдин-Вида (прекадетки) 17:00 Раковски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 10:30 Хебър (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Перун (прекадетки) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 18:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
ЦПВК (прекадетки) 11:00 Етрополе (прекадетки)
ЦПВК (прекадетки) 17:00 Берое (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 12:00 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 13:30 Звезди 94 (прекадетки)
ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) 17:30 Звезди 94 (прекадетки)
Казанлък (прекадетки) 19:00 Велбъжд (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
Тони Спорт (прекадетки) 11:00 ЦСКА (прекадетки)
Тони Спорт (прекадетки) 15:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини