Жоо-Хе Канг (Република Корея)

Категоря:Свят


Световно Гран При 2010 | Финална фаза
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-08-2010
08:00
Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
САЩ 3:2 Полша Педро Фабиан Конча (Арж)
Жоо-Хе Канг (Република Корея)
26-08-2010
08:00
Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
САЩ 3:0 Италия Зорица Биелич (Сърбия)
Жоо-Хе Канг (Република Корея)
27-08-2010
10:30
Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
Бразилия 2:3 САЩ Луис Херардо Масиас (Мекс)
Жоо-Хе Канг (Република Корея)
28-08-2010
10:30
Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
Бразилия 3:0 Италия Зорица Биелич (Сърбия)
Жоо-Хе Канг (Република Корея)
29-08-2010
14:30
Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
Китай 0:3 Бразилия Зорица Биелич (Сърбия)
Жоо-Хе Канг (Република Корея)
Предварителни турнири за попълване на първа и втора осмица, Суперлига, мъже | Плейоф от Група 4
Ботев Луковит 17:00 Марек Юнион-Ивкони
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 17:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Бдин-Вида (прекадетки) 17:00 Раковски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 10:30 Хебър (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Перун (прекадетки) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 18:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
ЦПВК (прекадетки) 11:00 Етрополе (прекадетки)
ЦПВК (прекадетки) 17:00 Берое (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 12:00 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 13:30 Звезди 94 (прекадетки)
ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) 17:30 Звезди 94 (прекадетки)
Казанлък (прекадетки) 19:00 Велбъжд (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
Тони Спорт (прекадетки) 11:00 ЦСКА (прекадетки)
Тони Спорт (прекадетки) 15:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини