Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-03-2020
18:30
Левски Дунав
14-03-2020
18:30
Левски Славия
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-03-2020
18:00
Ботев Луковит Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-12-2019
14:00
СУ (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
09-03-2020
СУ (юноши) ЦСКА (юноши)
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-12-2019
17:00
Царево 3:1 Дея спорт Бургас
25-01-2020
18:00
Раковски-1964 0:3 Локомотив Пловдив
08-02-2020
18:00
Раковски-1964 0:3 Виктория Волей
08-02-2020
19:00
Царево 3:0 Черноморец Бяла - 2008
22-02-2020
19:00
Царево 0:3 Берое 2016
07-03-2020
18:00
Царево Раковски-1964
07-03-2020
18:00
Локомотив Пловдив Дея спорт Бургас
Държавно първенство (прекадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-11-2019
14:30
Барутов Волей (прекадетки) 3:1 Академик (момичета до 15 г.)
16-11-2019
10:00
Люлин (прекадетки) 3:2 Барутов Волей (прекадетки)
15-02-2020
13:30
Академик (момичета до 15 г.) 0:3 Барутов Волей (прекадетки)
15-02-2020
09:30
Люлин (прекадетки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
22-02-2020
13:30
Академик (момичета до 15 г.) 0:3 Звезди 94 (прекадетки)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-10-2019
14:00
Троян Волей (юноши) 3:2 Ботев Враца (юноши)
20-10-2019
14:00
Град (юноши) 0:3 Тетевен (юноши)
24-11-2019
14:00
Троян Волей (юноши) 0:3 Монтана (юноши)
24-11-2019
14:00
Локомотив Червен бряг (юноши) 1:3 Град (юноши)
01-12-2019
14:00
Град (юноши) 3:0 Троян Волей (юноши)
01-12-2019
14:00
Монтана (юноши) 3:0 Ботев Враца (юноши)
09-02-2020
14:00
Ботев Враца (юноши) 3:1 Троян Волей (юноши)
09-02-2020
14:00
Монтана (юноши) 3:0 Локомотив Червен бряг (юноши)
16-02-2020
14:00
Град (юноши) 0:3 Монтана (юноши)
16-02-2020
14:00
Ботев Враца (юноши) 0:3 Локомотив Червен бряг (юноши)
03-03-2020
14:00
Троян Волей (юноши) Тетевен (юноши)
23-02-2020
14:00
Троян Волей (юноши) 3:1 Локомотив Червен бряг (юноши)
23-02-2020
14:00
Ботев Враца (юноши) 3:1 Град (юноши)
23-02-2020
14:00
Монтана (юноши) 2:3 Тетевен (юноши)
08-03-2020
14:00
Монтана (юноши) Троян Волей (юноши)
08-03-2020
14:00
Ботев Враца (юноши) Тетевен (юноши)
08-03-2020
14:00
Град (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши)
15-03-2020
14:00
Троян Волей (юноши) Град (юноши)
15-03-2020
14:00
Ботев Враца (юноши) Монтана (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-10-2019
14:00
Локомотив Пловдив (юноши) 3:0 Левски Карлово (юноши)
03-11-2019
14:00
Пан - Волей (юноши) 0:3 Виктория Волей (юноши)
03-11-2019
14:00
Локомотив Пловдив (юноши) 1:3 Хебър (юноши)
17-11-2019
14:00
Родопа (юноши) 3:0 Левски Карлово (юноши)
01-12-2019
14:00
Родопа (юноши) 0:3 Хебър (юноши)
01-12-2019
14:00
Пан - Волей (юноши) 0:3 Локомотив Пловдив (юноши)
01-03-2020
14:00
Пан - Волей (юноши) Левски Карлово (юноши)
01-03-2020
14:00
Родопа (юноши) Локомотив Пловдив (юноши)
01-03-2020
14:00
Виктория Волей (юноши) Хебър (юноши)
15-03-2020
14:00
Виктория Волей (юноши) Левски Карлово (юноши)
15-03-2020
14:00
Хебър (юноши) Родопа (юноши)
15-03-2020
14:00
Локомотив Пловдив (юноши) Пан - Волей (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-10-2019
10:00
Ботев Ихтиман (юноши) 0:3 Етрополе (юноши)
26-10-2019
11:30
Благоевград (юноши) 3:0 Велбъжд (юноши)
26-10-2019
16:30
Благоевград (юноши) 3:1 Ботев Ихтиман (юноши)
26-10-2019
15:00
Велбъжд (юноши) 0:3 Етрополе (юноши)
27-10-2019
11:30
Етрополе (юноши) 3:1 Благоевград (юноши)
27-10-2019
10:00
Ботев Ихтиман (юноши) 3:0 Велбъжд (юноши)
09-02-2020
15:00
Велбъжд (юноши) 0:3 Благоевград (юноши)
09-02-2020
16:30
Етрополе (юноши) 3:1 Ботев Ихтиман (юноши)
10-02-2020
9:30
Етрополе (юноши) 3:0 Велбъжд (юноши)
10-02-2020
11:00
Ботев Ихтиман (юноши) 3:1 Благоевград (юноши)
10-02-2020
14:00
Ботев Ихтиман (юноши) 3:0 Велбъжд (юноши)
10-02-2020
15:30
Благоевград (юноши) 2:3 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (прекадети) | Зонално първенство - регион Витоша
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-10-2019
14:30
ВК Владимир Николов (прекадети) 1:3 ЦСКА (прекадети)
26-10-2019
10:00
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 3:0 Люлин (прекадети)
27-10-2019
10:00
Славия (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
02-11-2019
14:00
ВК Владимир Николов (прекадети) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
02-11-2019
10:00
Левски София (прекадети) 3:0 Люлин (прекадети)
02-11-2019
10:00
ЦСКА (прекадети) 3:1 Славия (прекадети)
09-11-2019
10:00
Славия (прекадети) 3:1 ВК Владимир Николов (прекадети)
09-11-2019
10:00
ЦСКА (прекадети) 3:2 Люлин (прекадети)
09-11-2019
10:00
Левски София (прекадети) 3:1 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
16-11-2019
14:00
ВК Владимир Николов (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
16-11-2019
13:00
Люлин (прекадети) 3:1 Славия (прекадети)
27-11-2019
17:30
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 3:0 ЦСКА (прекадети)
23-11-2019
13:00
Люлин (прекадети) 2:3 ВК Владимир Николов (прекадети)
23-11-2019
10:00
Славия (прекадети) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
23-11-2019
10:00
Левски София (прекадети) 3:0 ЦСКА (прекадети)
00-00-0000
отл.
Люлин (прекадети) Левски София (прекадети)
08-02-2020
10:00
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 3:0 ВК Владимир Николов (прекадети)
08-02-2020
10:00
Славия (прекадети) 3:2 ЦСКА (прекадети)
00-00-0000
отл.
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Левски София (прекадети)
15-02-2020
10:30
ВК Владимир Николов (прекадети) 0:3 Славия (прекадети)
15-02-2020
11:00
Люлин (прекадети) 3:1 ЦСКА (прекадети)
00-00-0000
отл.
Левски София (прекадети) ВК Владимир Николов (прекадети)
22-02-2020
10:00
ЦСКА (прекадети) 1:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
22-02-2020
10:00
Славия (прекадети) 3:0 Люлин (прекадети)
29-02-2020
10:30
ВК Владимир Николов (прекадети) Люлин (прекадети)
29-02-2020
10:00
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) Славия (прекадети)
29-02-2020
11:00
ЦСКА (прекадети) Левски София (прекадети)
07-03-2020
11:00
ЦСКА (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
07-03-2020
10:00
Левски София (прекадети) Славия (прекадети)
07-03-2020
11:00
Люлин (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Държавно първенство (кадети) | Зонално първенство - регион Витоша
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
00-00-0000
Септември Про Синема (кадети) ЦСКА (кадети)
26-10-2019
11:30
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 3:1 Люлин (кадети)
27-10-2019
12:00
Славия (кадети) 1:3 Левски София (кадети)
02-11-2019
11:00
Септември Про Синема (кадети) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
02-11-2019
11:30
Левски София (кадети) 3:0 Люлин (кадети)
02-11-2019
12:00
ЦСКА (кадети) 3:0 Славия (кадети)
09-11-2019
12:00
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
09-11-2019
12:00
ЦСКА (кадети) 3:0 Люлин (кадети)
09-11-2019
11:30
Левски София (кадети) 3:0 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
16-11-2019
11;00
Септември Про Синема (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
16-11-2019
11:00
Люлин (кадети) 0:3 Славия (кадети)
27-11-2019
19:00
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 0:3 ЦСКА (кадети)
23-11-2019
11:00
Люлин (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
23-11-2019
12:00
Славия (кадети) 3:1 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
23-11-2019
12:00
Левски София (кадети) 3:1 ЦСКА (кадети)
00-00-0000
отл.
ВА Стойчев-Казийски (кадети) Септември Про Синема (кадети)
00-00-0000
отл
Славия (кадети) ЦСКА (кадети)
08-02-2020
12:30
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
00-00-0000
отл.
Люлин (кадети) ЦСКА (кадети)
00-00-0000
отл.
ВА Стойчев-Казийски (кадети) Левски София (кадети)
15-02-2020
14:00
Септември Про Синема (кадети) 0:3 Славия (кадети)
22-02-2020
12:00
Левски София (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
22-02-2020
12:00
Славия (кадети) 3:0 Люлин (кадети)
26-02-2020
12:00
ЦСКА (кадети) ВА Стойчев-Казийски (кадети)
29-02-2020
14:00
Септември Про Синема (кадети) Люлин (кадети)
29-02-2020
11:30
ВА Стойчев-Казийски (кадети) Славия (кадети)
29-02-2020
12:30
ЦСКА (кадети) Левски София (кадети)
07-03-2020
12:30
Славия (кадети) Септември Про Синема (кадети)
07-03-2020
12:00
Левски София (кадети) Славия (кадети)
07-03-2020
12:30
Люлин (кадети) ВА Стойчев-Казийски (кадети)
Държавно първенство (юноши) | Група Г
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-11-2019
16:00
Дея спорт (юноши) 3:2 Берое 2016 (юноши)
13-11-2019
14:00
Нефтохимик 2010 (юноши) 3:0 Сливен (юноши)
19-11-2019
15:00
Арда (юноши) 3:0 Нефтохимик 2010 (юноши)
11-12-2019
15:00
Сливен (юноши) 0:3 Арда (юноши)
02-02-2020
14:00
Берое 2016 (юноши) 3:0 Дея спорт (юноши)
02-02-2020
14:00
Нефтохимик 2010 (юноши) 3:0 Сливен (юноши)
16-02-2020
14:00
Нефтохимик 2010 (юноши) 0:3 Арда (юноши)
16-02-2020
14:00
Дея спорт (юноши) 3:0 Сливен (юноши)
01-03-2020
14:00
Берое 2016 (юноши) Сливен (юноши)
01-03-2020
14:00
Арда (юноши) Дея спорт (юноши)
08-03-2020
14:00
Дея спорт (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши)
08-03-2020
14:00
Берое 2016 (юноши) Арда (юноши)
15-03-2020
14:00
Арда (юноши) Сливен (юноши)
15-03-2020
14:00
Нефтохимик 2010 (юноши) Берое 2016 (юноши)
Купа на България | Първи кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-11-2019
19:00
Локомотив Пловдив 0:3 Звездец
20-11-2019
16:00
Ботев Ихтиман 3:1 Сливнишки герой
20-11-2019
18:00
Берое 2016 3:0 Черноморец Бяла - 2008
20-11-2019
19:00
Миньор 3:0 Тетевен Волей
20-11-2019
18:00
Раковски 0:3 Виктория Волей
20-11-2019
15:30
Дея спорт Бургас 3:0 Град
20-11-2019
20:00
Люлин 1:3 Ботев Луковит
20-11-2019
19:00
Етрополе 3:1 Царево
Държавно първенство (девойки) | Група Д
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-12-2019
10:00
Перун (девойки) 2:3 Варна ДКС (девойки)
04-12-2019
15:00
Велики Преслав (девойки) 0:3 ЙЕБ Шумен 05 (девойки)
04-12-2019
13:00
Черноломец - Попово 98 (девойки) 0:3 Перун (девойки)
19-12-2019
11:30
Варна ДКС (девойки) 3:1 Черноломец - Попово 98 (девойки)
19-01-2020
10:00
Перун (девойки) 3:0 Велики Преслав (девойки)
19-01-2020
13:00
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Перун (девойки)
19-01-2020
14:30
Велики Преслав (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Държавно първенство (юноши) | Група Д-1
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-12-2019
14:00
Добруджа 07 (юноши) 3:0 Дунав (юноши)
01-12-2019
14:00
Хан Аспарух (юноши) 0:3 Черно море (юноши)
08-12-2019
14:00
Хан Аспарух (юноши) 0:3 Добруджа 07 (юноши)
08-12-2019
14:00
Дунав (юноши) 2:3 Черно море (юноши)
15-12-2019
14:00
Добруджа 07 (юноши) 1:3 Черно море (юноши)
15-12-2019
14:00
Дунав (юноши) 3:0 Хан Аспарух (юноши)
02-02-2020
14:00
Черно море (юноши) 3:0 Хан Аспарух (юноши)
19-02-2020
14:00
Дунав (юноши) 3:1 Добруджа 07 (юноши)
16-02-2020
14:00
Добруджа 07 (юноши) 3:0 Хан Аспарух (юноши)
16-02-2020
14:00
Черно море (юноши) 3:2 Дунав (юноши)
23-02-2020
14:00
Черно море (юноши) 0:3 Добруджа 07 (юноши)
23-02-2020
14:00
Хан Аспарух (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2019
14:00
Септември Про Синема (юноши) 0:3 Пирдоп (юноши)
01-12-2019
14:00
Пирдоп (юноши) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
15-12-2019
14:00
ВА Стойчев-Казийски (юноши) 3:0 Септември Про Синема (юноши)
00-00-0000
отл.
Пирдоп (юноши) Септември Про Синема (юноши)
16-02-2020
14:00
ВА Стойчев-Казийски (юноши) 3:0 Пирдоп (юноши)
23-02-2020
14:00
Септември Про Синема (юноши) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Купа Иван Николов 2019 | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-12-2019
09:30
Звезди 94 (прекадетки) 3:0 Славия (прекадетки)
16-12-2019
11:00
ЦСКА (прекадетки) 3:0 Люлин (прекадетки)
16-12-2019
17:00
Звезди 94 (прекадетки) 3:0 Люлин (прекадетки)
17-12-2019
10:00
Славия (прекадетки) 3:1 Люлин (прекадетки)
17-12-2019
14:30
ЦСКА (прекадетки) 2:3 Звезди 94 (прекадетки)
18-12-2019
10:00
ЦСКА (прекадетки) 3:0 Славия (прекадетки)
Купа Иван Николов 2019 | Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-12-2019
12:30
ЦПВК (прекадетки) 3:1 Локомотив 1929 (прекадетки)
16-12-2019
15:30
Левски (прекадетки) 3:0 Академик (момичета до 15 г.)
17-12-2019
11:30
ЦПВК (прекадетки) 3:0 Левски (прекадетки)
17-12-2019
13:00
Локомотив 1929 (прекадетки) 3:0 Академик (момичета до 15 г.)
17-12-2019
16:00
Левски (прекадетки) 3:0 Локомотив 1929 (прекадетки)
18-12-2019
11:30
ЦПВК (прекадетки) 3:0 Академик (момичета до 15 г.)
Купа Иван Николов 2019 | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-12-2019
14:30
Звезди 94 (прекадетки) 1:3 Левски (прекадетки)
18-12-2019
16:30
ЦСКА (прекадетки) 0:3 ЦПВК (прекадетки)
Купа Иван Николов 2019 | Мач за 7-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-12-2019
10:00
Люлин (прекадетки) 3:0 Академик (момичета до 15 г.)
Купа Иван Николов 2019 | Мач за 3-4 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-12-2019
14:00
Звезди 94 (прекадетки) 3:2 ЦСКА (прекадетки)
Държавно първенство (юноши) | Група Д-2
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2020
9:30
Попово 09 (юноши) Омуртаг (юноши)
12-01-2020
11:30
Омуртаг (юноши) Любо Ганев (юноши)
12-01-2020
14:00
Любо Ганев (юноши) Попово 09 (юноши)
Други новини