Фотогалерия

17-10-2020, Хебър (Пазарджик)- Черно море (Варна), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
17-10-2020, Хебър (Пазарджик)- Черно море (Варна), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
17-10-2020, ПСК Локомотив - Левски София, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
17-10-2020, ПСК Локомотив - Левски София, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, Берое 2016 - Арда, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
16-10-2020, Берое 2016 - Арда, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
16-10-2020, Хебър (Пазарджик)- Левски София, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, Хебър (Пазарджик)- Левски София, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, Нефтохимик 2010 - Дунав, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
16-10-2020, Нефтохимик 2010 - Дунав, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
16-10-2020, ПСК Локомотив - Черно море, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, ПСК Локомотив - Черно море, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, ЦСКА - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
16-10-2020, ЦСКА - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
15-10-2020, Добруджа 07 - Берое 2016, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
15-10-2020, Добруджа 07 - Берое 2016, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
15-10-2020, Хебър (Пазарджик) - ПСК Локомотив, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
15-10-2020, Хебър (Пазарджик) - ПСК Локомотив, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
15-10-2020, Пирин - Арда, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
15-10-2020, Пирин - Арда, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
15-10-2020, Левски София - Черно море, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
15-10-2020, Левски София - Черно море, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
15-10-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - ЦСКА, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
15-10-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - ЦСКА, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
15-10-2020, Дунав (Русе) - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
15-10-2020, Дунав (Русе) - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
14-10-2020, ЦСКА - Дунав (Русе), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1, зала ′Младост′
14-10-2020, ЦСКА - Дунав (Русе), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1, зала ′Младост′
14-10-2020, Нефтохимик 2010 - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1, зала ′Младост′
14-10-2020, Нефтохимик 2010 - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1, зала ′Младост′
10-10-2020, София, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Хебър (Пазарджик), Суперкупа на България 2020, мъже
10-10-2020, София, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Хебър (Пазарджик), Суперкупа на България 2020, мъже
09-10-2020, София, Преди Суперкупата за мъже 2020 в зала Христо Ботев
09-10-2020, София, Преди Суперкупата за мъже 2020 в зала Христо Ботев
02-10-2020, ПСК Локомотив - Добруджа 07, контрола, снимки: ПСК Локомотив
02-10-2020, ПСК Локомотив - Добруджа 07, контрола, снимки: ПСК Локомотив
02-10-2020, Левски София - Пирин (Разлог), турнир за купа Борис Гюдеров
02-10-2020, Левски София - Пирин (Разлог), турнир за купа Борис Гюдеров
01-10-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Динамо (Москва), квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
01-10-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Динамо (Москва), квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
01-10-2020, Хебър (Пазарджик) - Добруда 07 (Добрич), контрола, снимки: ВК Хебър
01-10-2020, Хебър (Пазарджик) - Добруда 07 (Добрич), контрола, снимки: ВК Хебър
30-09-2020, СК Задруга Айх/Доб - Нефтохимик 2010 (Бургас), квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
30-09-2020, СК Задруга Айх/Доб - Нефтохимик 2010 (Бургас), квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
28-09-2020, Динамо (Москва) - Нефтохимик 2010 (Бургас), квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
28-09-2020, Динамо (Москва) - Нефтохимик 2010 (Бургас), квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
27-09-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - СК Задруга Айх/Доб, квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
27-09-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - СК Задруга Айх/Доб, квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
25-09-2020, Хебър (Пазарджик) - Динамо (Букурещ), мъже, контрола, снимки: ВК Хебър
25-09-2020, Хебър (Пазарджик) - Динамо (Букурещ), мъже, контрола, снимки: ВК Хебър
24-09-2020, Хебър (Пазарджик) - Динамо (Букурещ), мъже, контрола, снимки: ВК Хебър
24-09-2020, Хебър (Пазарджик) - Динамо (Букурещ), мъже, контрола, снимки: ВК Хебър
22-23-09-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Динамо (Букурещ), контроли, снимки: ВК Нефтохимик
22-23-09-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Динамо (Букурещ), контроли, снимки: ВК Нефтохимик
19-20-09-2020, Любителски турнир, гр. Тетевен, мъже
19-20-09-2020, Любителски турнир, гр. Тетевен, мъже
19-09-2020, Хебър - Барком-Кажани, мъже, контрола, снимки: ВК Хебър
19-09-2020, Хебър - Барком-Кажани, мъже, контрола, снимки: ВК Хебър
12-13-09-2020, Любителски турнир, мъже, гр. Тетевен
12-13-09-2020, Любителски турнир, мъже, гр. Тетевен
Други новини