Фотогалерия

21-10-2020, Славия - Монтана, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 4
21-10-2020, Славия - Монтана, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 4
21-10-2020, Марек Юнион-Ивкони - Ботев (Луковит), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 4
21-10-2020, Марек Юнион-Ивкони - Ботев (Луковит), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 4
20-10-2020, Ботев (Луковит) - Славия, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 4
20-10-2020, Ботев (Луковит) - Славия, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 4
16-10-2020, Добруджа 07 - Пирин, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
16-10-2020, Добруджа 07 - Пирин, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
19-10-2020, Монтана - Ботев (Луковит), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 4
19-10-2020, Монтана - Ботев (Луковит), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 4
17-10-2020, Хебър (Пазарджик)- Черно море (Варна), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
17-10-2020, Хебър (Пазарджик)- Черно море (Варна), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
17-10-2020, ПСК Локомотив - Левски София, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
17-10-2020, ПСК Локомотив - Левски София, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, Берое 2016 - Арда, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
16-10-2020, Берое 2016 - Арда, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
16-10-2020, Хебър (Пазарджик)- Левски София, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, Хебър (Пазарджик)- Левски София, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, Нефтохимик 2010 - Дунав, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
16-10-2020, Нефтохимик 2010 - Дунав, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
16-10-2020, ПСК Локомотив - Черно море, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, ПСК Локомотив - Черно море, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
16-10-2020, ЦСКА - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
16-10-2020, ЦСКА - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
15-10-2020, Добруджа 07 - Берое 2016, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
15-10-2020, Добруджа 07 - Берое 2016, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
15-10-2020, Хебър (Пазарджик) - ПСК Локомотив, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
15-10-2020, Хебър (Пазарджик) - ПСК Локомотив, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
15-10-2020, Пирин - Арда, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
15-10-2020, Пирин - Арда, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 3
15-10-2020, Левски София - Черно море, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
15-10-2020, Левски София - Черно море, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 2
15-10-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - ЦСКА, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
15-10-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - ЦСКА, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
15-10-2020, Дунав (Русе) - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
15-10-2020, Дунав (Русе) - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1
14-10-2020, ЦСКА - Дунав (Русе), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1, зала ′Младост′
14-10-2020, ЦСКА - Дунав (Русе), турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1, зала ′Младост′
14-10-2020, Нефтохимик 2010 - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1, зала ′Младост′
14-10-2020, Нефтохимик 2010 - Тетевен Волей, турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, група 1, зала ′Младост′
10-10-2020, София, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Хебър (Пазарджик), Суперкупа на България 2020, мъже
10-10-2020, София, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Хебър (Пазарджик), Суперкупа на България 2020, мъже
09-10-2020, София, Преди Суперкупата за мъже 2020 в зала Христо Ботев
09-10-2020, София, Преди Суперкупата за мъже 2020 в зала Христо Ботев
05-10-2020, България - Словения, европейско първенство, девойки под 17 години, Подгорица, снимки: CEV.
05-10-2020, България - Словения, европейско първенство, девойки под 17 години, Подгорица, снимки: CEV.
04-10-2020, Пазарджик, Квалификационен турнир, кадети
04-10-2020, Пазарджик, Квалификационен турнир, кадети
04-10-2020, Смолян, Финална шестица, Държавно първенство за момчета до 13 години
04-10-2020, Смолян, Финална шестица, Държавно първенство за момчета до 13 години
02-10-2020, ПСК Локомотив - Добруджа 07, контрола, снимки: ПСК Локомотив
02-10-2020, ПСК Локомотив - Добруджа 07, контрола, снимки: ПСК Локомотив
02-10-2020, България - Черна гора, европейско първенство, девойки под 17 години, Подгорица, снимки: CEV.
02-10-2020, България - Черна гора, европейско първенство, девойки под 17 години, Подгорица, снимки: CEV.
02-10-2020, Левски София - Пирин (Разлог), турнир за купа Борис Гюдеров
02-10-2020, Левски София - Пирин (Разлог), турнир за купа Борис Гюдеров
01-10-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Динамо (Москва), квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
01-10-2020, Нефтохимик 2010 (Бургас) - Динамо (Москва), квалификация, мъже, Шампионска лига, Блайбург (Австрия). Снимки: ЦЕВ.
01-10-2020, Хебър (Пазарджик) - Добруда 07 (Добрич), контрола, снимки: ВК Хебър
01-10-2020, Хебър (Пазарджик) - Добруда 07 (Добрич), контрола, снимки: ВК Хебър
Предварителни турнири за попълване на първа и втора осмица, Суперлига, мъже | Плейоф от Група 4
Ботев Луковит 17:00 Марек Юнион-Ивкони
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 17:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Бдин-Вида (прекадетки) 17:00 Раковски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 10:30 Хебър (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Перун (прекадетки) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 18:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
ЦПВК (прекадетки) 11:00 Етрополе (прекадетки)
ЦПВК (прекадетки) 17:00 Берое (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 12:00 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 13:30 Звезди 94 (прекадетки)
ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки) 17:30 Звезди 94 (прекадетки)
Казанлък (прекадетки) 19:00 Велбъжд (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
Тони Спорт (прекадетки) 11:00 ЦСКА (прекадетки)
Тони Спорт (прекадетки) 15:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини