Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.)

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 1
1 Кръг
01-11-2015 14:00 Левски Боол (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Арена Исаев
София, България
0:3 16:25 20:25 16:25 Подробности
01-11-2015 14:00 Пирин (юноши) Миньор (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 25:21 25:20 25:18 Подробности
04-11-2015 17:00 ЦСКА (юноши) Славия (юноши) Васил Симов
София, България
2:3 25:18 17:25 25:21 15:25 13:15 Подробности
2 Кръг
08-11-2015 14:00 Славия (юноши) Миньор (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:20 25:18 25:19 Подробности
08-11-2015 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Пирин (юноши) Спортна
Дупница, България
3:1 Подробности
09-11-2015 16:00 ЦСКА (юноши) Левски Боол (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:13 25:13 25:16 Подробности
3 Кръг
15-11-2015 14:00 Миньор (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 21:25 25:27 18:25 Подробности
15-11-2015 14:00 Пирин (юноши) ЦСКА (юноши) Септември
Разлог, България
1:3 Подробности
15-11-2015 14:00 Левски Боол (юноши) Славия (юноши) Арена Исаев
София, България
0:3 16:25 15:25 7:25 Подробности
4 Кръг
21-11-2015 15:00 ЦСКА (юноши) Миньор (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:15 25:15 25:10 Подробности
22-11-2015 14:00 Левски Боол (юноши) Пирин (юноши) Арена Исаев
София, България
0:3 21:25 24:26 16:25 Подробности
23-11-2015 17:00 Славия (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Панайот Пондалов
София, България
1:3 20:25 17:25 25:20 18:25 Подробности
5 Кръг
29-11-2015 14:00 Миньор (юноши) Левски Боол (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 23:25 27:25 25:18 25:19 Подробности
29-11-2015 14:00 Пирин (юноши) Славия (юноши) Септември
Разлог, България
2:3 21:25 25:20 32:30 25:25 9:15 Подробности
30-11-2015 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
3:1 25:12 23:25 25:10 25:22 Подробности
6 Кръг
14-02-2016 14:00 Миньор (юноши) Пирин (юноши) Кракра
Перник, България
0:3 23:25 24:26 17:25 Подробности
15-02-2016 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Левски Боол (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:14 25:13 25:14 Подробности
7 Кръг
21-02-2016 14:00 Левски Боол (юноши) ЦСКА (юноши) Арена Исаев
София, България
0:3 18:25 9:25 7:25 Подробности
21-02-2016 14:00 Пирин (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Септември
Разлог, България
0:3 19:25 23:25 24:26 Подробности
21-02-2016 14:00 Миньор (юноши) Славия (юноши) Кракра
Перник, България
0:3 23:25 17:25 18:25 Подробности
8 Кръг
27-02-2016 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Миньор (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 26:24 25:15 25:18 Подробности
29-02-2016 12:00 ЦСКА (юноши) Пирин (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:17 25:21 25:23 Подробности
29-02-2016 17:00 Славия (юноши) Левски Боол (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 Подробности
9 Кръг
06-03-2016 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Славия (юноши) Спортна
Дупница, България
1:3 22:25 25:20 23:25 23:25 Подробности
06-03-2016 14:00 Миньор (юноши) ЦСКА (юноши) Кракра
Перник, България
0:3 Подробности
06-03-2016 14:00 Пирин (юноши) Левски Боол (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
10 Кръг
13-03-2016 14:00 Левски Боол (юноши) Миньор (юноши) Арена Исаев
София, България
0:3 17:25 18:25 20:25 Подробности
6 Кръг
17-03-2016 17:00 Славия (юноши) ЦСКА (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:19 25:18 25:16 Подробности
10 Кръг
20-03-2016 14:00 Славия (юноши) Пирин (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 28:26 25:23 25:20 Подробности
20-03-2016 14:00 ЦСКА (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Васил Симов
София, България
1:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марек Юнион-Ивкони (юноши) 10 9 1 28:7 4.0000 665:524 1.2691 27
2 Славия (юноши) 10 9 1 28:8 3.5000 772:670 1.1522 25
3 ЦСКА (юноши) 10 6 4 22:13 1.6923 517:454 1.1388 19
4 Пирин (юноши) 10 4 6 16:18 0.8889 610:528 1.1553 13
5 Миньор (юноши) 10 2 8 6:25 0.2400 574:671 0.8554 6
6 Левски Боол (юноши) 10 0 10 1:30 0.0333 410:701 0.5849 0

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 3
1 Кръг
01-11-2015 14:00 Пан - Волей (юноши) Родопа (юноши) Орго войвода
Панагюрище, България
1:3 25:19 19:25 8:25 20:25 Подробности
01-11-2015 14:00 Велинград-Волей (юноши) Левски Карлово (юноши) СОУ Васил Левски
Велинград, България
0:3 5:25 11:25 12:25 Подробности
01-11-2015 14:00 Хебър (юноши) Виктория Волей (юноши) Хебър
Пазарджик, България
0:3 12:25 9:25 11:25 Подробности
2 Кръг
08-11-2015 14:00 Локомотив 1926 (юноши) Пан - Волей (юноши) Лаута
Пловдив, България
3:0 25:19 25:17 25:21 Подробности
08-11-2015 14:00 Родопа (юноши) Велинград-Волей (юноши) Арена Смолян
Смолян, България
3:0 25:19 25:12 25:11 Подробности
08-11-2015 14:00 Левски Карлово (юноши) Виктория Волей (юноши) Васил Левски
Карлово, България
0:3 16:25 22:25 22:25 Подробности
3 Кръг
15-11-2015 14:00 Велинград-Волей (юноши) Локомотив 1926 (юноши) СОУ Васил Левски
Велинград, България
0:3 14:25 15:25 20:25 Подробности
15-11-2015 14:00 Виктория Волей (юноши) Родопа (юноши) Яворов
Пловдив, България
3:0 25:22 25:18 25:16 Подробности
15-11-2015 14:00 Хебър (юноши) Левски Карлово (юноши) Хебър
Пазарджик, България
0:3 20:25 18:25 15:25 Подробности
4 Кръг
22-11-2015 14:00 Пан - Волей (юноши) Велинград-Волей (юноши) Орго войвода
Панагюрище, България
3:0 25:18 25:9 25:10 Подробности
22-11-2015 14:00 Локомотив 1926 (юноши) Виктория Волей (юноши) Лаута
Пловдив, България
1:3 Подробности
22-11-2015 14:00 Родопа (юноши) Хебър (юноши) Арена Смолян
Смолян, България
3:0 25:11 25:18 25:18 Подробности
5 Кръг
29-11-2015 14:00 Виктория Волей (юноши) Пан - Волей (юноши) Яворов
Пловдив, България
3:0 25:7 25:11 25:12 Подробности
29-11-2015 14:00 Хебър (юноши) Локомотив 1926 (юноши) Хебър
Пазарджик, България
2:3 Подробности
6 Кръг
06-12-2015 14:00 Велинград-Волей (юноши) Виктория Волей (юноши) СОУ Васил Левски
Велинград, България
0:3 Подробности
06-12-2015 14:00 Пан - Волей (юноши) Хебър (юноши) Орго войвода
Панагюрище, България
0:3 16:25 19:25 20:25 Подробности
06-12-2015 14:00 Локомотив 1926 (юноши) Левски Карлово (юноши) Лаута
Пловдив, България
0:3 12:25 20:25 22:25 Подробности
5 Кръг
09-12-2015 14:00 Левски Карлово (юноши) Родопа (юноши) Васил Левски
Карлово, България
3:1 25:16 25:20 26:28 25:15 Подробности
7 Кръг
13-12-2015 14:00 Хебър (юноши) Велинград-Волей (юноши) Хебър
Пазарджик, България
3:0 Подробности
13-12-2015 14:00 Левски Карлово (юноши) Пан - Волей (юноши) Васил Левски
Карлово, България
3:0 25:15 25:20 25:16 Подробности
13-12-2015 14:00 Родопа (юноши) Локомотив 1926 (юноши) Арена Смолян
Смолян, България
3:1 25:20 25:21 18:25 25:21 Подробности
8 Кръг
07-02-2016 14:00 Виктория Волей (юноши) Хебър (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 25:9 25:13 25:8 Подробности
07-02-2016 14:00 Левски Карлово (юноши) Велинград-Волей (юноши) Васил Левски
Карлово, България
3:0 25:13 25:8 25:11 Подробности
07-02-2016 14:00 Родопа (юноши) Пан - Волей (юноши) Арена Смолян
Смолян, България
3:1 22:25 25:17 25:17 25:16 Подробности
9 Кръг
14-02-2016 14:00 Виктория Волей (юноши) Левски Карлово (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 25:20 25:12 25:17 Подробности
14-02-2016 14:00 Велинград-Волей (юноши) Родопа (юноши) СОУ Васил Левски
Велинград, България
0:3 12:25 14:25 10:25 Подробности
20-02-2016 14:00 Пан - Волей (юноши) Локомотив 1926 (юноши) Орго войвода
Панагюрище, България
0:3 Подробности
10 Кръг
21-02-2016 14:00 Локомотив 1926 (юноши) Велинград-Волей (юноши) Лаута
Пловдив, България
3:0 Подробности
21-02-2016 14:00 Родопа (юноши) Виктория Волей (юноши) Арена Смолян
Смолян, България
1:3 14:25 19:25 26:24 21:25 Подробности
21-02-2016 14:00 Левски Карлово (юноши) Хебър (юноши) Васил Левски
Карлово, България
3:0 25:14 25:19 25:14 Подробности
11 Кръг
28-02-2016 14:00 Велинград-Волей (юноши) Пан - Волей (юноши) СОУ Васил Левски
Велинград, България
0:3 12:25 22:25 11:25 Подробности
28-02-2016 14:00 Виктория Волей (юноши) Локомотив 1926 (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 25:19 25:19 25:11 Подробности
28-02-2016 14:00 Хебър (юноши) Родопа (юноши) Хебър
Пазарджик, България
1:3 Подробности
12 Кръг
06-03-2016 14:00 Пан - Волей (юноши) Виктория Волей (юноши) Орго войвода
Панагюрище, България
0:3 14:25 17:25 18:25 Подробности
06-03-2016 14:00 Локомотив 1926 (юноши) Хебър (юноши) Лаута
Пловдив, България
3:0 Подробности
06-03-2016 14:00 Родопа (юноши) Левски Карлово (юноши) Арена Смолян
Смолян, България
0:3 Подробности
13 Кръг
13-03-2016 14:00 Виктория Волей (юноши) Велинград-Волей (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 Подробности
13-03-2016 14:00 Хебър (юноши) Пан - Волей (юноши) Хебър
Пазарджик, България
3:0 Подробности
13-03-2016 14:00 Левски Карлово (юноши) Локомотив 1926 (юноши) Васил Левски
Карлово, България
Подробности
14 Кръг
20-03-2016 14:00 Велинград-Волей (юноши) Хебър (юноши) СОУ Васил Левски
Велинград, България
0:3 23:25 15:25 17:25 Подробности
20-03-2016 14:00 Пан - Волей (юноши) Левски Карлово (юноши) Орго войвода
Панагюрище, България
1:3 25:22 12:25 14:25 22:25 Подробности
20-03-2016 14:00 Локомотив 1926 (юноши) Родопа (юноши) СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 3
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Виктория Волей (юноши) 12 12 0 36:2 18.0000 699:435 1.6069 36
2 Левски Карлово (юноши) 11 9 2 27:8 3.3750 757:567 1.3351 27
3 Родопа (юноши) 11 7 4 23:16 1.4375 724:634 1.1420 21
4 Локомотив 1926 (юноши) 10 6 4 20:14 1.4286 340:349 0.9742 17
5 Хебър (юноши) 12 4 8 15:24 0.6250 359:485 0.7402 13
6 Пан - Волей (юноши) 12 2 10 9:30 0.3000 612:745 0.8215 6
7 Велинград-Волей (юноши) 12 0 12 0:36 0.0000 324:600 0.5400 0

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 5 - A
1 Кръг
08-11-2015 14:00 Варна Волей (юноши) Дунав (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:21 25:19 25:22 Подробности
08-11-2015 14:00 Черно море (юноши) Хан Аспарух (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:11 25:14 25:13 Подробности
2 Кръг
22-11-2015 14:00 Черно море (юноши) Дунав (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 29:27 25:20 31:29 Подробности
22-11-2015 14:00 Варна Волей (юноши) Хан Аспарух (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:1 25:27 25:15 25:17 25:15 Подробности
3 Кръг
29-11-2015 14:00 Дунав (юноши) Хан Аспарух (юноши) Дунав
Русе, България
3:0 25:17 25:19 25:16 Подробности
29-11-2015 14:00 Черно море (юноши) Варна Волей (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:20 25:21 25:14 Подробности
4 Кръг
28-02-2016 14:00 Хан Аспарух (юноши) Черно море (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
0:3 Подробности
28-02-2016 14:00 Дунав (юноши) Варна Волей (юноши) Дунав
Русе, България
3:1 17:25 25:14 25:9 25:13 Подробности
5 Кръг
06-03-2016 14:00 Дунав (юноши) Черно море (юноши) Дунав
Русе, България
0:3 13:25 15:25 13:25 Подробности
06-03-2016 14:00 Хан Аспарух (юноши) Варна Волей (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
1:3 15:25 25:21 21:25 15:25 Подробности
6 Кръг
13-03-2016 14:00 Хан Аспарух (юноши) Дунав (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
1:3 15:25 18:25 25:20 18:25 Подробности
13-03-2016 14:00 Варна Волей (юноши) Черно море (юноши) 0:3 20:25 18:25 12:25 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 5 - A
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Черно море (юноши) 6 6 0 18:0 385:260 1.4808 18
2 Варна Волей (юноши) 5 3 2 9:8 1.1250 376:362 1.0387 9
3 Дунав (юноши) 5 2 3 6:10 0.6000 349:363 0.9614 6
4 Хан Аспарух (юноши) 6 0 6 3:18 0.1667 316:441 0.7166 0

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 5 - B
1 Кръг
08-11-2015 14:00 Попово 09 (юноши) Велики Преслав (юноши) Тодор Янев
Попово, България
3:0 25:13 25:21 25:16 Подробности
08-11-2015 14:00 Белослав (юноши) Кълбо (юноши) 0:3 13:25 21:25 17:25 Подробности
2 Кръг
15-11-2015 14:00 Велики Преслав (юноши) Кълбо (юноши) Градска зала
Велики Преслав, България
0:3 13:25 10:25 15:25 Подробности
15-11-2015 14:00 Попово 09 (юноши) Белослав (юноши) Тодор Янев
Попово, България
3:1 22:25 25:18 25:17 25:16 Подробности
3 Кръг
22-11-2015 14:00 Белослав (юноши) Велики Преслав (юноши) 3:0 25:10 25:16 25:13 Подробности
22-11-2015 14:00 Кълбо (юноши) Попово 09 (юноши) Младост
Шумен, България
3:2 18:25 25:27 25:23 25:19 15:7 Подробности
4 Кръг
28-02-2016 14:00 Кълбо (юноши) Белослав (юноши) Младост
Шумен, България
3:0 25:11 25:10 25:13 Подробности
28-02-2016 14:00 Велики Преслав (юноши) Попово 09 (юноши) Градска зала
Велики Преслав, България
0:3 11:25 12:25 14:25 Подробности
5 Кръг
06-03-2016 14:00 Кълбо (юноши) Велики Преслав (юноши) Плиска
Шумен, България
3:0 25:9 25:8 25:13 Подробности
06-03-2016 15:00 Белослав (юноши) Попово 09 (юноши) 0:3 20:25 6:25 20:25 Подробности
6 Кръг
13-03-2016 14:00 Велики Преслав (юноши) Белослав (юноши) Градска зала
Велики Преслав, България
3:1 25:18 25:17 20:25 25:10 Подробности
13-03-2016 14:00 Попово 09 (юноши) Кълбо (юноши) Тодор Янев
Попово, България
3:1 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 5 - B
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Попово 09 (юноши) 6 5 1 17:5 3.4000 423:317 1.3344 16
2 Кълбо (юноши) 6 5 1 16:5 3.2000 408:254 1.6063 14
3 Белослав (юноши) 6 1 5 5:15 0.3333 352:456 0.7719 3
4 Велики Преслав (юноши) 6 1 5 3:16 0.1875 289:445 0.6494 3

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 2 - A
1 Кръг
08-11-2015 14:00 Септември Про Синема (юноши) Волейбол-Пирдоп (юноши) Септември
София, България
3:0 Подробности
08-11-2015 16:00 Хектор (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) НПМГ
София, България
0:3 22:0 19:0 20:0 Подробности
2 Кръг
15-11-2015 14:00 Волейбол-Пирдоп (юноши) Хектор (юноши) Спортна зала
Пирдоп, България
2:3 Подробности
15-11-2015 14:00 Етрополе (юноши) Септември Про Синема (юноши) Чавдар
Етрополе, България
3:1 22:25 25:21 25:23 25:19 Подробности
3 Кръг
22-11-2015 14:00 Ботев Ихтиман (юноши) Волейбол-Пирдоп (юноши) СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:0 Подробности
22-11-2015 14:00 Хектор (юноши) Етрополе (юноши) НПМГ
София, България
3:1 Подробности
4 Кръг
29-11-2015 14:00 Етрополе (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) Чавдар
Етрополе, България
0:3 Подробности
29-11-2015 14:00 Септември Про Синема (юноши) Хектор (юноши) Септември
София, България
1:3 24:26 12:25 25:23 15:25 Подробности
5 Кръг
06-12-2015 14:00 Ботев Ихтиман (юноши) Септември Про Синема (юноши) СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:0 Подробности
06-12-2015 14:00 Волейбол-Пирдоп (юноши) Етрополе (юноши) Спортна зала
Пирдоп, България
0:3 Подробности
6 Кръг
14-02-2016 14:00 Ботев Ихтиман (юноши) Хектор (юноши) СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:0 25:18 25:19 25:23 Подробности
14-02-2016 14:00 Волейбол-Пирдоп (юноши) Септември Про Синема (юноши) Спортна зала
Пирдоп, България
2:3 25:19 25:15 12:25 19:25 14:16 Подробности
7 Кръг
21-02-2016 14:00 Септември Про Синема (юноши) Етрополе (юноши) Септември
София, България
3:1 Подробности
8 Кръг
28-02-2016 14:00 Етрополе (юноши) Хектор (юноши) Чавдар
Етрополе, България
1:3 19:25 26:24 23:25 20:25 Подробности
28-02-2016 14:00 Волейбол-Пирдоп (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) Спортна зала
Пирдоп, България
0:3 18:25 18:25 15:25 Подробности
9 Кръг
06-03-2016 14:00 Хектор (юноши) Септември Про Синема (юноши) НПМГ
София, България
3:2 20:25 25:17 25:13 22:25 15:12 Подробности
12-03-2016 14:00 Ботев Ихтиман (юноши) Етрополе (юноши) СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:0 Подробности
10 Кръг
13-03-2016 14:00 Септември Про Синема (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) Септември
София, България
Подробности
13-03-2016 14:00 Етрополе (юноши) Волейбол-Пирдоп (юноши) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
7 Кръг
20-03-2016 14:00 Хектор (юноши) Волейбол-Пирдоп (юноши) НПМГ
София, България
3:0 25:22 25:14 25:16 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 2 - A
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Ботев Ихтиман (юноши) 7 7 0 21:0 150:172 0.8721 21
2 Хектор (юноши) 8 6 2 18:13 1.3846 501:383 1.3081 16
3 Септември Про Синема (юноши) 7 3 4 13:15 0.8667 356:398 0.8945 9
4 Етрополе (юноши) 7 2 5 9:16 0.5625 185:187 0.9893 6
5 Волейбол-Пирдоп (юноши) 7 0 7 4:21 0.1905 198:250 0.7920 2

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 4
1 Кръг
28-11-2015 10:30 Арда (юноши) Верея Волей (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
28-11-2015 12:00 Царево (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности
2 Кръг
28-11-2015 16:30 Верея Волей (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Арпезос
Кърджали, България
1:3 Подробности
28-11-2015 18:00 Арда (юноши) Царево (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
3 Кръг
29-11-2015 10:00 Царево (юноши) Верея Волей (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности
29-11-2015 11:30 Нефтохимик 2010 (юноши) Арда (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 4
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Арда (юноши) 3 3 0 9:0 0:0 9
2 Нефтохимик 2010 (юноши) 3 2 1 6:4 1.5000 0:0 6
3 Верея Волей (юноши) 3 1 2 4:6 0.6667 0:0 3
4 Царево (юноши) 3 0 3 0:9 0.0000 0:0 0

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 2 - Б
1 Кръг
13-02-2016 11:00 Велбъжд-Олимпия (юноши) Благоевград (юноши) Осогово
Кюстендил, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Група 2 - Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Квалификация за държавни финали - 1
1 Кръг
04-04-2016 11:30 Пирин (юноши) Родопа (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
04-04-2016 15:30 Родопа (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) 2:3 Подробности
2 Кръг
05-04-2016 11:30 Пирин (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Квалификация за държавни финали - 1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Пирин (юноши) 2 2 0 6:0 0:0 6
2 Ботев Ихтиман (юноши) 2 1 1 3:5 0.6000 0:0 2
3 Родопа (юноши) 2 0 2 2:6 0.3333 0:0 1

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Квалификация за държавни финали - 2
1 Кръг
04-04-2016 15:30 Нефтохимик 2010 (юноши) Монтана (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
2:3 Подробности
04-04-2016 17:00 Миньор (юноши) Благоевград (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 Подробности
2 Кръг
05-04-2016 09:30 Благоевград (юноши) Монтана (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
1:3 Подробности
05-04-2016 11:00 Миньор (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 Подробности
3 Кръг
05-04-2016 15:30 Нефтохимик 2010 (юноши) Благоевград (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 Подробности
05-04-2016 17:00 Монтана (юноши) Миньор (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Квалификация за държавни финали - 2
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Монтана (юноши) 3 3 0 9:4 2.2500 0:0 8
2 Миньор (юноши) 3 2 1 7:4 1.7500 0:0 6
3 Нефтохимик 2010 (юноши) 3 1 2 5:6 0.8333 0:0 4
4 Благоевград (юноши) 3 0 3 2:9 0.2222 0:0 0

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Квалификация за държавни финали - 3
1 Кръг
04-04-2016 10:30 Тетевен (юноши) Варна Волей (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 Подробности
04-04-2016 12:00 Левски Карлово (юноши) Левски Боол (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 Подробности
2 Кръг
04-04-2016 15:30 Варна Волей (юноши) Левски Боол (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 Подробности
04-04-2016 17:00 Тетевен (юноши) Левски Карлово (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 Подробности
3 Кръг
05-04-2016 10:30 Варна Волей (юноши) Левски Карлово (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 Подробности
05-04-2016 12:00 Тетевен (юноши) Левски Боол (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Квалификация за държавни финали - 3
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Тетевен (юноши) 3 3 0 9:0 0:0 9
2 Варна Волей (юноши) 3 2 1 6:4 1.5000 0:0 6
3 Левски Карлово (юноши) 3 1 2 4:6 0.6667 0:0 3
4 Левски Боол (юноши) 3 0 3 0:9 0.0000 0:0 0

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Заключителен квалификационен турнир
1 Кръг
11-04-2016 16:00 Монтана (юноши) Тетевен (юноши) Септември
Разлог, България
0:3 Подробности
2 Кръг
12-04-2016 10:00 Пирин (юноши) Монтана (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
3 Кръг
12-04-2016 16:00 Тетевен (юноши) Пирин (юноши) Септември
Разлог, България
3:2 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Финали - Група А
1 Кръг
16-04-2016 13:00 Черно море (юноши) Тетевен (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 19:25 21:25 22:25 Подробности
16-04-2016 17:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Славия (юноши) Спортна
Дупница, България
3:2 25:19 25:23 20:25 19:25 15:10 Подробности
2 Кръг
17-04-2016 11:00 Тетевен (юноши) Славия (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 15:25 18:25 25:27 Подробности
17-04-2016 17:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Черно море (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:20 25:20 25:18 Подробности
3 Кръг
18-04-2016 13:00 Черно море (юноши) Славия (юноши) Спортна
Дупница, България
1:3 26:24 18:25 27:29 24:26 Подробности
18-04-2016 17:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Тетевен (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:21 25:13 27:25 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Финали - Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марек Юнион-Ивкони (юноши) 3 3 0 9:2 4.5000 256:219 1.1689 8
2 Славия (юноши) 3 2 1 8:4 2.0000 283:257 1.1012 7
3 Тетевен (юноши) 3 1 2 3:6 0.5000 192:216 0.8889 3
4 Черно море (юноши) 3 0 3 1:9 0.1111 215:254 0.8465 0

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Финали - Група Б
1 Кръг
16-04-2016 11:00 Пирин (юноши) ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
1:3 21:25 25:20 24:26 21:25 Подробности
16-04-2016 15:00 Арда (юноши) Виктория Волей (юноши) Спортна
Дупница, България
2:3 14:25 25:21 25:23 18:25 11:15 Подробности
2 Кръг
17-04-2016 13:00 Пирин (юноши) Арда (юноши) Спортна
Дупница, България
3:1 22:25 25:19 25:9 25:14 Подробности
17-04-2016 15:00 Виктория Волей (юноши) ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
2:3 20:25 22:25 28:26 25:20 11:15 Подробности
3 Кръг
18-04-2016 11:00 Пирин (юноши) Виктория Волей (юноши) Спортна
Дупница, България
2:3 16:25 25:19 13:25 25:20 10:15 Подробности
18-04-2016 15:00 Арда (юноши) ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
0:3 13:25 21:25 17:25 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Финали - Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (юноши) 3 3 0 9:3 3.0000 282:248 1.1371 8
2 Виктория Волей (юноши) 3 2 1 8:7 1.1429 319:293 1.0887 5
3 Пирин (юноши) 3 1 2 6:7 0.8571 277:267 1.0375 4
4 Арда (юноши) 3 0 3 3:9 0.3333 211:281 0.7509 1

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Мач за 7/8 място
1 Кръг
19-04-2016 10:00 Арда (юноши) Черно море (юноши) Спортна
Дупница, България
1:3 25:18 12:25 16:25 15:25 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Мач за 5/6 място
1 Кръг
19-04-2016 12:00 Пирин (юноши) Тетевен (юноши) Спортна
Дупница, България
1:3 25:27 23:25 25:20 22:25 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Полуфинали
1 Кръг
19-04-2016 14:00 Славия (юноши) ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
3:2 18:25 25:16 25:23 21:25 15:13 Подробности
19-04-2016 16:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Виктория Волей (юноши) Спортна
Дупница, България
3:2 25:23 8:25 19:25 26:24 15:10 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Финал
1 Кръг
20-04-2016 16:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Славия (юноши) Спортна
Дупница, България
3:1 25:14 25:17 24:26 25:21 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)




Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) | Мач за 3/4 място
1 Кръг
20-04-2016 14:00 ЦСКА (юноши) Виктория Волей (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:18 25:13 25:21 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2010/2011 (юноши ст. в.) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (юноши ст. в.) (2011/2012)
Държавно първенство 2012/2013 (юноши ст. в.) (2012/2013)
Държавно първенство 2013/2014 (юноши ст. в.) (2013/2014)
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) (2014/2015)
Държавно първенство 2015/2016 (юноши ст. в.) (2015/2016)


Календар
Юни 2017
Други новини