Купа на ЦЕВ 2016 (жени)

Други издания

Купа ЦЕВ 2011 (Жени) (2010/2011)
Купа ЦЕВ 2012 (жени) (2011/2012)
Купа ЦЕВ 2013 (жени) (2012/2013)
Купа на ЦЕВ 2014 (жени) (2013/2014)
Купа на ЦЕВ 2015 (жени) (2014/2015)
Купа на ЦЕВ 2016 (жени) (2015/2016)




Купа на ЦЕВ 2016 (жени) | Финал
1 Кръг
29-03-2016 19:00 Галатасарай (Турция) Динамо Краснодар (Русия) Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
3:2 25:14 22:25 25:16 21:25 15:13 Подробности
2 Кръг
02-04-2016 16:00 Динамо Краснодар (Русия) Галатасарай (Турция) ДС
Краснодар, Русия
3:0 25:23 25:22 29:27 Подробности

Други издания

Купа ЦЕВ 2011 (Жени) (2010/2011)
Купа ЦЕВ 2012 (жени) (2011/2012)
Купа ЦЕВ 2013 (жени) (2012/2013)
Купа на ЦЕВ 2014 (жени) (2013/2014)
Купа на ЦЕВ 2015 (жени) (2014/2015)
Купа на ЦЕВ 2016 (жени) (2015/2016)




Купа на ЦЕВ 2016 (жени) | Полуфинали
1 Кръг
08-03-2016 16:00 Динамо Краснодар (Русия) Азерьол (Азербайджан) ДС
Краснодар, Русия
3:0 25:22 25:15 25:23 Подробности
08-03-2016 20:00 Шверинер (Германия) Галатасарай (Турция) Шверин
Шверин, Германия
0:3 10:25 23:25 19:25 Подробности
2 Кръг
12-03-2016 17:00 Галатасарай (Турция) Шверинер (Германия) Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
3:0 30:28 25:20 25:23 Подробности
12-03-2016 17:00 Азерьол (Азербайджан) Динамо Краснодар (Русия) Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
0:3 17:25 25:27 17:25 Подробности

Други издания

Купа ЦЕВ 2011 (Жени) (2010/2011)
Купа ЦЕВ 2012 (жени) (2011/2012)
Купа ЦЕВ 2013 (жени) (2012/2013)
Купа на ЦЕВ 2014 (жени) (2013/2014)
Купа на ЦЕВ 2015 (жени) (2014/2015)
Купа на ЦЕВ 2016 (жени) (2015/2016)




Купа на ЦЕВ 2016 (жени) | Кръг на претендентите
1 Кръг
10-02-2016 18:00 КС Волей Алба (Румъния) Шверинер (Германия) Трансилвания Спортен център
Сибиу, Румъния
0:3 22:25 12:25 23:25 Подробности
10-02-2016 18:30 Динамо Краснодар (Русия) Смарт Алианц (Германия) ДС
Краснодар, Русия
3:0 25:15 25:13 25:15 Подробности
11-02-2016 17:00 Азерьол (Азербайджан) Игор Горгондзола (Италия) Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
3:1 25:19 25:17 23:25 25:17 Подробности
11-02-2016 19:00 Галатасарай (Турция) Импел Гвардия (Полша) Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
3:1 22:25 25:14 25:14 25:16 Подробности
2 Кръг
23-02-2016 20:00 Смарт Алианц (Германия) Динамо Краснодар (Русия) ШАРРена
Щутгарт, Германия
0:3 16:25 15:25 21:25 Подробности
23-02-2016 21:30 Игор Горгондзола (Италия) Азерьол (Азербайджан) 3:1 25:23 26:28 25:23 25:18 Подробности
24-02-2016 19:00 Импел Гвардия (Полша) Галатасарай (Турция) Орбита
Вроцлав, Полша
1:3 25:15 21:25 22:25 17:25 Подробности
25-02-2016 20:00 Шверинер (Германия) КС Волей Алба (Румъния) Шверин
Шверин, Германия
3:0 25:17 25:13 25:16 Подробности

Други издания

Купа ЦЕВ 2011 (Жени) (2010/2011)
Купа ЦЕВ 2012 (жени) (2011/2012)
Купа ЦЕВ 2013 (жени) (2012/2013)
Купа на ЦЕВ 2014 (жени) (2013/2014)
Купа на ЦЕВ 2015 (жени) (2014/2015)
Купа на ЦЕВ 2016 (жени) (2015/2016)




Купа на ЦЕВ 2016 (жени) | Осминафинали
1 Кръг
08-12-2015 19:00 Полски Цукьер Факро (Полша) Нова Браник (Словения) Мушина
Мушина, Полша
3:1 25:16 25:17 19:25 25:20 Подробности
09-12-2015 18:00 Марица Шверинер (Германия) Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
1:3 15:25 25:16 17:25 16:25 Подробности
09-12-2015 18:30 Динамо Краснодар (Русия) Линамар (Унгария) ДС
Краснодар, Русия
3:0 25:21 28:26 25:16 Подробности
09-12-2015 20:30 Волей Кьониц (Швейцария) Цървена Звезда (Сърбия) Оберщуфенцентрум
Кьониц, Швейцария
3:1 25:23 25:15 22:25 25:22 Подробности
10-12-2015 19:30 Галатасарай (Турция) Хент (Белгия) Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
3:0 25:16 25:22 25:16 Подробности
10-12-2015 19:30 ЛП Виести (Финландия) Азерьол (Азербайджан) Салохали
Сало, Финландия
0:3 16:25 19:25 23:25 Подробности
10-12-2015 19:30 ЛП Кангасала (Финландия) Химик (Украйна) Питкяярвен Коулу
Кангасала, Финландия
1:3 15:25 21:25 25:17 15:25 Подробности
10-12-2015 20:00 Спартак Суботица (Сърбия) Щиинца (Румъния) Дудова шума
Суботица, Сърбия
1:3 17:25 25:23 21:25 22:25 Подробности
2 Кръг
15-12-2015 20:00 Шверинер (Германия) Марица Шверин
Шверин, Германия
3:0 25:11 25:20 25:17 Подробности
15-12-2015 21:00 Цървена Звезда (Сърбия) Волей Кьониц (Швейцария) Шумице Спортен център
Белград, Сърбия
0:3 17:25 20:25 18:25 Подробности
16-12-2015 17:00 Азерьол (Азербайджан) ЛП Виести (Финландия) Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
3:2 21:25 25:10 23:25 25:21 15:11 Подробности
16-12-2015 18:00 Химик (Украйна) ЛП Кангасала (Финландия) Олимпус
Южний Одеса, Украйна
1:3 25:22 20:25 17:25 16:25 Подробности
16-12-2015 19:30 Нова Браник (Словения) Полски Цукьер Факро (Полша) Людски
Марибор, Словения
2:3 25:23 20:25 17:25 25:23 10:15 Подробности
16-12-2015 21:30 Хент (Белгия) Галатасарай (Турция) Боржон
Гент, Белгия
1:3 14:25 20:25 25:19 21:25 Подробности
17-12-2015 17:00 Щиинца (Румъния) Спартак Суботица (Сърбия) Спортурилор
Бакьу, Румъния
3:0 25:18 25:18 25:12 Подробности
17-12-2015 19:00 Линамар (Унгария) Динамо Краснодар (Русия) Бекешчаби Вароши
Бекешчаби, Унгария
0:3 19:25 16:25 14:25 Подробности

Други издания

Купа ЦЕВ 2011 (Жени) (2010/2011)
Купа ЦЕВ 2012 (жени) (2011/2012)
Купа ЦЕВ 2013 (жени) (2012/2013)
Купа на ЦЕВ 2014 (жени) (2013/2014)
Купа на ЦЕВ 2015 (жени) (2014/2015)
Купа на ЦЕВ 2016 (жени) (2015/2016)




Купа на ЦЕВ 2016 (жени) | Шестнайсетинафинали
1 Кръг
27-10-2015 19:00 Кралово Поле (Чехия) Цървена Звезда (Сърбия) Местска зала Водова
Бърно, Чехия
2:3 26:24 25:21 21:25 16:25 8:15 Подробности
27-10-2015 21:00 Нант (Франция) Химик (Украйна) Манган Болиьо
Нант, Франция
3:2 19:25 25:23 25:22 23:25 15:8 Подробности
27-10-2015 21:00 Сейнт Клод (Франция) ЛП Кангасала (Финландия) Робер Шарпентие
Иси Льо Молиню, Франция
2:3 27:29 25:21 18:25 25:15 11:15 Подробности
27-10-2015 21:30 Хермес (Белгия) Динамо Краснодар (Русия) Мистер V-Арена
Оостенде, Белгия
1:3 21:25 25:21 14:25 18:25 Подробности
28-10-2015 17:00 Щиинца (Румъния) Аполон Лимасол (Кипър) Спортурилор
Бакьу, Румъния
3:0 25:22 25:19 25:13 Подробности
28-10-2015 18:00 Ц.С.М Тарговище (Румъния) Азерьол (Азербайджан) 3:0 25:19 25:19 30:28 Подробности
28-10-2015 19:00 Кохила ВК (Естония) Нова Браник (Словения) Кохила Спортен център
Кохила, Естония
0:3 17:25 16:25 20:25 Подробности
28-10-2015 20:00 Шверинер (Германия) СК ЪП Оломоуц (Чехия) Шверин
Шверин, Германия
3:0 25:17 25:19 25:22 Подробности
28-10-2015 20:00 Спартак Суботица (Сърбия) Юроспед - ТВТ Алмело (Холандия) Дудова шума
Суботица, Сърбия
3:0 25:21 25:13 25:18 Подробности
28-10-2015 20:00 ВК Висбаден (Германия) Полски Цукьер Факро (Полша) Хале ам 2 Ринг
Вийсбаден, Германия
3:2 25:12 24:26 22:25 25:23 15:10 Подробности
28-10-2015 20:30 Волей Кьониц (Швейцария) ХПК Хямеенлина (Финландия) Оберщуфенцентрум
Кьониц, Швейцария
3:1 25:16 20:25 25:22 25:23 Подробности
28-10-2015 21:00 Дофин (Белгия) Марица Бернар Пиньон Коуведом
Коувен, Белгия
0:3 23:25 16:25 22:25 Подробности
28-10-2015 21:30 Хент (Белгия) ВК Снеек (Холандия) Боржон
Гент, Белгия
1:3 15:25 15:25 25:19 23:25 Подробности
29-10-2015 19:00 Линамар (Унгария) Олимпиакос (Гърция) Бекешчаби Вароши
Бекешчаби, Унгария
3:1 25:16 25:27 25:23 25:13 Подробности
29-10-2015 19:30 ЛП Виести (Финландия) Хайфа (Израел) Салохали
Сало, Финландия
3:0 25:16 25:13 25:16 Подробности
29-10-2015 21:30 Сагрес НУК (Швейцария) Галатасарай (Турция) Хале де Спортс де ла Ринерайне
Нюшател, Швейцария
2:3 26:24 17:25 19:25 25:23 10:15 Подробности
2 Кръг
10-11-2015 17:00 Азерьол (Азербайджан) Ц.С.М Тарговище (Румъния) Дворец на спорта Баку
Баку, Азербайджан
3:0 25:23 25:23 25:17 Подробности
10-11-2015 18:00 Химик (Украйна) Нант (Франция) Олимпус
Южний Одеса, Украйна
3:0 25:20 25:22 25:23 Подробности
10-11-2015 19:00 Цървена Звезда (Сърбия) Кралово Поле (Чехия) Шумице Спортен център
Белград, Сърбия
3:0 25:21 25:18 25:16 Подробности
11-11-2015 18:00 Марица Дофин (Белгия) Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:1 25:21 17:25 25:15 25:13 Подробности
11-11-2015 18:40 Хайфа (Израел) ЛП Виести (Финландия) Бен Цви
Хайфа, Израел
0:3 23:25 19:25 17:25 Подробности
11-11-2015 19:00 Нова Браник (Словения) Кохила ВК (Естония) Людски
Марибор, Словения
3:0 25:23 25:20 25:20 Подробности
11-11-2015 19:30 ХПК Хямеенлина (Финландия) Волей Кьониц (Швейцария) 3:2 19:25 23:25 25:20 25:15 15:13 Подробности
11-11-2015 19:30 ЛП Кангасала (Финландия) Сейнт Клод (Франция) Питкяярвен Коулу
Кангасала, Финландия
2:3 25:22 20:25 20:25 26:24 13:15 Подробности
11-11-2015 20:30 ВК Снеек (Холандия) Хент (Белгия) Снекер
Снеек, Холандия
0:3 13:25 14:25 22:25 Подробности
11-11-2015 21:30 Полски Цукьер Факро (Полша) ВК Висбаден (Германия) Мушина
Мушина, Полша
3:0 28:26 25:22 25:17 Подробности
12-11-2015 18:30 Галатасарай (Турция) Сагрес НУК (Швейцария) Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
3:0 25:20 25:12 25:13 Подробности

Други издания

Купа ЦЕВ 2011 (Жени) (2010/2011)
Купа ЦЕВ 2012 (жени) (2011/2012)
Купа ЦЕВ 2013 (жени) (2012/2013)
Купа на ЦЕВ 2014 (жени) (2013/2014)
Купа на ЦЕВ 2015 (жени) (2014/2015)
Купа на ЦЕВ 2016 (жени) (2015/2016)


Календар
Октомври 2017
Други новини