Шампионска лига 2016 (мъже)

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Полуфинали
1 Кръг
16-04-2016 17:30 Асеко Ресовя (Полша) Зенит (Русия) Краков Арена
Краков, Полша
1:3 25:22 24:26 18:25 21:25 Подробности
16-04-2016 20:30 Диатек Трентино (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Краков Арена
Краков, Полша
3:0 25:19 25:20 25:18 Подробности

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Мач за трето място
1 Кръг
17-04-2016 15:45 Асеко Ресовя (Полша) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Краков Арена
Краков, Полша
2:3 20:25 27:25 25:22 22:25 10:15 Подробности

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Финал
1 Кръг
17-04-2016 19:00 Зенит (Русия) Диатек Трентино (Италия) Краков Арена
Краков, Полша
3:2 23:25 22:25 25:17 27:25 15:13 Подробности

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Четвъртфинали
1 Кръг
16-03-2016 18:30 Зенит (Русия) Скра (Полша) Санкт-Петербург
Казан, Русия
2:3 25:23 25:21 23:25 25:27 16:18 Подробности
17-03-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) Белогорье (Русия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:20 25:17 28:26 Подробности
17-03-2016 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Халкбанк (Турция) Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
3:2 21:25 21:25 25:17 25:18 15:11 Подробности
2 Кръг
22-03-2016 18:00 Белогорье (Русия) Диатек Трентино (Италия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
2:3 17:25 25:21 23:25 25:22 14:16 Подробности
23-03-2016 17:30 Халкбанк (Турция) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:2 27:29 26:24 25:22 20:25 15:13 Подробности
24-03-2016 19:00 Скра (Полша) Зенит (Русия) Атлас Арена
Лодз, Полша
0:3 19:25 23:25 19:25 Подробности

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Осминафинали
1 Кръг
16-02-2016 19:00 Аркас Спор (Турция) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Ататюрк
Измир, Турция
0:3 20:25 21:25 19:25 Подробности
16-02-2016 21:00 ЛОТОС Трефл Зенит (Русия) Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
1:3 19:25 25:22 17:25 15:25 Подробности
17-02-2016 17:30 Халкбанк (Турция) Модена Волей (Италия) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:0 25:20 25:21 25:13 Подробности
17-02-2016 19:00 Скра (Полша) Зираат Банкась (Турция) Атлас Арена
Лодз, Полша
3:1 25:19 25:27 25:20 27:25 Подробности
17-02-2016 21:30 Тур (Франция) Белогорье (Русия) Роберт Гренон
Тур, Франция
0:3 19:25 16:25 23:25 Подробности
17-02-2016 21:30 Волей бихепи2 (Белгия) Диатек Трентино (Италия) Спортен комплекс Моленбос
Целик, Белгия
2:3 25:23 17:25 22:25 25:21 13:15 Подробности
2 Кръг
02-03-2016 17:00 Белогорье (Русия) Тур (Франция) Дворец на спорта
Белгород, Русия
2:3 23:25 25:22 25:20 17:25 13:15 Подробности
02-03-2016 19:00 Зенит (Русия) ЛОТОС Трефл Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:19 25:16 25:22 Подробности
02-03-2016 19:00 Зираат Банкась (Турция) Скра (Полша) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:2 20:25 13:25 28:26 28:26 15:10 Подробности
02-03-2016 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Аркас Спор (Турция) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:1 25:14 23:25 25:18 32:30 Подробности
03-03-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) Волей бихепи2 (Белгия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:18 25:23 25:19 Подробности
03-03-2016 21:30 Модена Волей (Италия) Халкбанк (Турция) Палапанини
Модена, Италия
3:2 22:25 25:20 25:21 17:25 15:9 Подробности

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Група A
1 Кръг
04-11-2015 18:00 Марек Юнион-Ивкони Белогорье (Русия) Спортна
Дупница, България
0:3 15:25 15:25 17:25 Подробности
04-11-2015 20:30 Берлин Ресайклинг Волейс (Германия) Аркас Спор (Турция) Макс Шмелинг Хале
Берлин, Германия
2:3 27:25 18:25 22:25 25:13 12:15 Подробности
2 Кръг
17-11-2015 18:00 Белогорье (Русия) Берлин Ресайклинг Волейс (Германия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 25:18 25:17 26:24 Подробности
17-11-2015 19:00 Аркас Спор (Турция) Марек Юнион-Ивкони Ататюрк
Измир, Турция
3:1 25:17 21:25 25:22 25:18 Подробности
3 Кръг
02-12-2015 20:30 Берлин Ресайклинг Волейс (Германия) Марек Юнион-Ивкони Макс Шмелинг Хале
Берлин, Германия
3:0 25:18 25:20 25:17 Подробности
4 Кръг
16-12-2015 18:00 Белогорье (Русия) Аркас Спор (Турция) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 25:20 25:18 25:23 Подробности
16-12-2015 18:30 Марек Юнион-Ивкони Берлин Ресайклинг Волейс (Германия) Спортна
Дупница, България
0:3 14:25 19:25 25:27 Подробности
5 Кръг
20-01-2016 18:30 Марек Юнион-Ивкони Аркас Спор (Турция) Спортна
Дупница, България
0:3 15:25 19:25 16:25 Подробности
20-01-2016 20:30 Берлин Ресайклинг Волейс (Германия) Белогорье (Русия) Макс Шмелинг Хале
Берлин, Германия
1:3 23:25 25:17 25:27 17:25 Подробности
6 Кръг
26-01-2016 18:00 Белогорье (Русия) Марек Юнион-Ивкони Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 25:11 25:16 25:14 Подробности
26-01-2016 19:00 Аркас Спор (Турция) Берлин Ресайклинг Волейс (Германия) Ататюрк
Измир, Турция
2:3 25:8 24:26 19:25 25:23 13:15 Подробности
3 Кръг
Аркас Спор (Турция) Белогорье (Русия) Ататюрк
Измир, Турция
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности

Класиране

Шампионска лига 2016 (мъже) | Група A
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Белогорье (Русия) 6 5 1 15:4 3.7500 395:373 1.0590 15
2 Аркас Спор (Турция) 6 4 2 14:9 1.5556 516:408 1.2647 12
3 Берлин Ресайклинг Волейс (Германия) 6 3 3 12:11 1.0909 502:492 1.0203 9
4 Марек Юнион-Ивкони 6 0 6 1:18 0.0556 333:473 0.7040 0

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Група B
1 Кръг
03-11-2015 18:00 Динамо Москва (Русия) Фрийдрихсхафен (Германия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:16 25:20 25:16 Подробности
04-11-2015 19:00 Зираат Банкась (Турция) Пари Волей (Франция) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:0 25:16 25:17 25:16 Подробности
2 Кръг
18-11-2015 21:00 Фрийдрихсхафен (Германия) Зираат Банкась (Турция) Спортна зала Фрийдрихсхафен
Фрийдрихсхафен, Германия
1:3 20:25 25:18 15:25 23:25 Подробности
3 Кръг
01-12-2015 21:30 Пари Волей (Франция) Фрийдрихсхафен (Германия) Стад Шарлети
Париж, Франция
3:0 25:23 25:16 25:22 Подробности
2 Кръг
08-12-2015 21:00 Пари Волей (Франция) Динамо Москва (Русия) Стад Шарлети
Париж, Франция
3:2 29:27 15:25 27:29 30:28 15:12 Подробности
4 Кръг
16-12-2015 21:00 Фрийдрихсхафен (Германия) Пари Волей (Франция) Спортна зала Фрийдрихсхафен
Фрийдрихсхафен, Германия
3:0 26:24 27:25 25:19 Подробности
17-12-2015 18:00 Динамо Москва (Русия) Зираат Банкась (Турция) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:21 25:22 25:22 Подробности
5 Кръг
20-01-2016 18:00 Динамо Москва (Русия) Пари Волей (Франция) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:15 25:23 26:24 Подробности
21-01-2016 19:00 Зираат Банкась (Турция) Фрийдрихсхафен (Германия) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:1 25:23 22:25 25:21 25:23 Подробности
6 Кръг
26-01-2016 21:00 Фрийдрихсхафен (Германия) Динамо Москва (Русия) Спортна зала Фрийдрихсхафен
Фрийдрихсхафен, Германия
3:0 25:22 25:22 25:13 Подробности
26-01-2016 21:30 Пари Волей (Франция) Зираат Банкась (Турция) Стад Шарлети
Париж, Франция
1:3 25:23 23:25 21:25 21:25 Подробности
3 Кръг
Зираат Банкась (Турция) Динамо Москва (Русия) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности

Класиране

Шампионска лига 2016 (мъже) | Група B
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Зираат Банкась (Турция) 6 5 1 15:6 2.5000 503:389 1.2931 15
2 Динамо Москва (Русия) 6 3 3 11:9 1.2222 404:445 0.9079 10
3 Фрийдрихсхафен (Германия) 6 2 4 8:12 0.6667 441:465 0.9484 6
4 Пари Волей (Франция) 6 2 4 7:14 0.5000 460:509 0.9037 5

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Група C
1 Кръг
04-11-2015 21:30 Тур (Франция) ПАОК (Гърция) Роберт Гренон
Тур, Франция
3:1 25:20 21:25 25:17 25:16 Подробности
05-11-2015 21:30 Диатек Трентино (Италия) Нолико (Белгия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:18 25:19 25:21 Подробности
2 Кръг
18-11-2015 19:00 ПАОК (Гърция) Диатек Трентино (Италия) Евосмос Общински спортен център
Солун, Гърция
1:3 22:25 25:18 21:25 13:25 Подробности
18-11-2015 21:30 Нолико (Белгия) Тур (Франция) Лото Доум
Маасейк, Белгия
1:3 19:25 22:25 25:23 21:25 Подробности
3 Кръг
01-12-2015 21:30 Нолико (Белгия) ПАОК (Гърция) Лото Доум
Маасейк, Белгия
3:0 37:35 25:22 25:19 Подробности
02-12-2015 21:30 Диатек Трентино (Италия) Тур (Франция) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:10 25:20 26:24 Подробности
4 Кръг
16-12-2015 19:00 ПАОК (Гърция) Нолико (Белгия) Евосмос Общински спортен център
Солун, Гърция
3:1 25:21 21:25 25:21 25:19 Подробности
16-12-2015 21:30 Тур (Франция) Диатек Трентино (Италия) Роберт Гренон
Тур, Франция
3:2 18:25 25:21 27:25 22:25 15:10 Подробности
5 Кръг
19-01-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) ПАОК (Гърция) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:18 25:20 27:25 Подробности
20-01-2016 21:30 Тур (Франция) Нолико (Белгия) Роберт Гренон
Тур, Франция
3:0 25:22 25:15 25:15 Подробности
6 Кръг
26-01-2016 19:00 ПАОК (Гърция) Тур (Франция) Евосмос Общински спортен център
Солун, Гърция
1:3 18:25 21:25 25:23 16:25 Подробности
26-01-2016 21:30 Нолико (Белгия) Диатек Трентино (Италия) Лото Доум
Маасейк, Белгия
0:3 21:25 10:25 21:25 Подробности

Класиране

Шампионска лига 2016 (мъже) | Група C
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Диатек Трентино (Италия) 6 5 1 17:4 4.2500 502:415 1.2096 16
2 Тур (Франция) 6 5 1 15:8 1.8750 528:479 1.1023 14
3 ПАОК (Гърция) 6 1 5 6:16 0.3750 474:537 0.8827 3
4 Нолико (Белгия) 6 1 5 5:15 0.3333 422:495 0.8525 3

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Група D
1 Кръг
05-11-2015 19:00 Будванска Ривийера (Черна гора) Халкбанк (Турция) Средиземноморски спортен център
Будва, Черна гора
0:3 20:25 20:25 26:28 Подробности
05-11-2015 21:25 Хипо Тирол (Австрия) Зенит (Русия) Университетска спортна зала Инсбрук
Инсбрук, Австрия
0:3 17:25 22:25 38:40 Подробности
2 Кръг
18-11-2015 18:00 Зенит (Русия) Будванска Ривийера (Черна гора) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:20 25:15 25:19 Подробности
18-11-2015 19:00 Халкбанк (Турция) Хипо Тирол (Австрия) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:2 23:25 25:21 30:32 25:21 15:12 Подробности
3 Кръг
02-12-2015 18:00 Зенит (Русия) Халкбанк (Турция) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:23 25:14 25:16 Подробности
03-12-2015 21:25 Хипо Тирол (Австрия) Будванска Ривийера (Черна гора) Университетска спортна зала Инсбрук
Инсбрук, Австрия
3:0 25:21 25:19 25:21 Подробности
4 Кръг
16-12-2015 19:00 Халкбанк (Турция) Зенит (Русия) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
1:3 25:21 23:25 21:25 14:25 Подробности
17-12-2015 19:00 Будванска Ривийера (Черна гора) Хипо Тирол (Австрия) Средиземноморски спортен център
Будва, Черна гора
2:3 25:19 22:25 25:23 20:25 5:15 Подробности
5 Кръг
21-01-2016 19:00 Будванска Ривийера (Черна гора) Зенит (Русия) Средиземноморски спортен център
Будва, Черна гора
0:3 17:25 16:25 17:25 Подробности
21-01-2016 21:25 Хипо Тирол (Австрия) Халкбанк (Турция) Университетска спортна зала Инсбрук
Инсбрук, Австрия
1:3 22:25 25:21 21:25 19:25 Подробности
6 Кръг
26-01-2016 18:00 Зенит (Русия) Хипо Тирол (Австрия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:16 25:22 25:21 Подробности
26-01-2016 19:00 Халкбанк (Турция) Будванска Ривийера (Черна гора) ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:0 25:15 25:16 25:16 Подробности

Класиране

Шампионска лига 2016 (мъже) | Група D
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Зенит (Русия) 6 6 0 18:1 18.0000 486:376 1.2926 18
2 Халкбанк (Турция) 6 4 2 13:9 1.4444 503:482 1.0436 11
3 Хипо Тирол (Австрия) 6 2 4 9:14 0.6429 516:537 0.9609 6
4 Будванска Ривийера (Черна гора) 6 0 6 2:18 0.1111 375:485 0.7732 1

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Група E
1 Кръг
04-11-2015 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Кнак (Белгия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:1 25:18 25:18 24:26 25:17 Подробности
05-11-2015 19:00 Дукла Либерец (Чехия) Скра (Полша) Дукла Либерец
Либерец, Чехия
0:3 16:25 22:25 19:25 Подробности
2 Кръг
17-11-2015 21:30 Кнак (Белгия) Дукла Либерец (Чехия) Схийрфелде
Руселаре, Белгия
3:1 22:25 25:17 25:22 25:22 Подробности
18-11-2015 19:00 Скра (Полша) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Атлас Арена
Лодз, Полша
1:3 28:30 25:18 21:25 20:25 Подробности
3 Кръг
01-12-2015 19:00 Скра (Полша) Кнак (Белгия) Атлас Арена
Лодз, Полша
3:0 25:23 27:25 25:18 Подробности
03-12-2015 19:00 Дукла Либерец (Чехия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Дукла Либерец
Либерец, Чехия
0:3 18:25 24:26 15:25 Подробности
4 Кръг
15-12-2015 21:30 Кнак (Белгия) Скра (Полша) Схийрфелде
Руселаре, Белгия
1:3 19:25 15:25 25:21 14:25 Подробности
16-12-2015 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Дукла Либерец (Чехия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:20 25:23 25:20 Подробности
5 Кръг
20-01-2016 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Скра (Полша) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:16 33:31 25:16 Подробности
21-01-2016 19:00 Дукла Либерец (Чехия) Кнак (Белгия) Дукла Либерец
Либерец, Чехия
1:3 20:25 18:25 25:23 19:25 Подробности
6 Кръг
26-01-2016 19:00 Скра (Полша) Дукла Либерец (Чехия) Атлас Арена
Лодз, Полша
3:0 25:18 25:17 25:19 Подробности
26-01-2016 21:30 Кнак (Белгия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Схийрфелде
Руселаре, Белгия
3:1 28:30 25:19 25:15 25:17 Подробности

Класиране

Шампионска лига 2016 (мъже) | Група E
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 6 5 1 16:5 3.2000 512:459 1.1155 15
2 Скра (Полша) 6 4 2 13:7 1.8571 480:431 1.1137 12
3 Кнак (Белгия) 6 3 3 11:12 0.9167 516:521 0.9904 9
4 Дукла Либерец (Чехия) 6 0 6 2:18 0.1111 399:496 0.8044 0

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Група F
1 Кръг
03-11-2015 19:00 ЛОТОС Трефл Войводина НС Шеме (Сърбия) Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
3:0 25:18 25:16 25:19 Подробности
05-11-2015 19:00 АЦХ Волей (Словения) Модена Волей (Италия) Дворана Център Стожице
Стожице, Словения
0:3 25:27 17:25 17:25 Подробности
2 Кръг
18-11-2015 21:00 Войводина НС Шеме (Сърбия) АЦХ Волей (Словения) СПЦ Войводина
Нови Сад, Сърбия
3:0 25:22 25:21 25:19 Подробности
19-11-2015 21:30 Модена Волей (Италия) ЛОТОС Трефл Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:16 30:28 25:12 Подробности
3 Кръг
03-12-2015 19:00 АЦХ Волей (Словения) ЛОТОС Трефл Дворана Център Стожице
Стожице, Словения
0:3 18:25 17:25 14:25 Подробности
03-12-2015 21:30 Модена Волей (Италия) Войводина НС Шеме (Сърбия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:6 25:14 27:25 Подробности
4 Кръг
16-12-2015 21:00 Войводина НС Шеме (Сърбия) Модена Волей (Италия) СПЦ Войводина
Нови Сад, Сърбия
0:3 21:25 22:25 14:25 Подробности
17-12-2015 19:00 ЛОТОС Трефл АЦХ Волей (Словения) Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
3:0 25:19 25:17 25:23 Подробности
5 Кръг
21-01-2016 19:00 ЛОТОС Трефл Модена Волей (Италия) Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
3:2 25:22 21:25 26:24 22:25 15:13 Подробности
21-01-2016 19:00 АЦХ Волей (Словения) Войводина НС Шеме (Сърбия) Дворана Център Стожице
Стожице, Словения
3:1 19:25 25:21 29:27 25:18 Подробности
6 Кръг
26-01-2016 21:00 Войводина НС Шеме (Сърбия) ЛОТОС Трефл СПЦ Войводина
Нови Сад, Сърбия
1:3 20:25 21:25 25:19 17:25 Подробности
26-01-2016 21:30 Модена Волей (Италия) АЦХ Волей (Словения) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:20 25:23 25:17 Подробности

Класиране

Шампионска лига 2016 (мъже) | Група F
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Модена Волей (Италия) 6 5 1 17:3 5.6667 493:386 1.2772 16
2 ЛОТОС Трефл 6 5 1 15:6 2.5000 484:433 1.1178 14
3 Войводина НС Шеме (Сърбия) 6 1 5 5:15 0.3333 404:481 0.8399 3
4 АЦХ Волей (Словения) 6 1 5 3:16 0.1875 387:468 0.8269 3

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)




Шампионска лига 2016 (мъже) | Група G
1 Кръг
04-11-2015 19:00 Асеко Ресовя (Полша) #Драгонс (Швейцария) Подпромие
Жешув, Полша
3:0 25:16 25:17 25:19 Подробности
05-11-2015 21:30 Волей бихепи2 (Белгия) Томис (Румъния) Спортен комплекс Моленбос
Целик, Белгия
3:2 28:26 23:25 25:13 21:25 15:10 Подробности
2 Кръг
17-11-2015 18:00 Томис (Румъния) Асеко Ресовя (Полша) Спортурилор
Констанца, Румъния
0:3 20:25 19:25 21:25 Подробности
19-11-2015 20:30 #Драгонс (Швейцария) Волей бихепи2 (Белгия) Писта Гиачо Резега
Лугано, Швейцария
2:3 28:26 24:26 25:23 22:25 8:15 Подробности
3 Кръг
02-12-2015 19:00 Асеко Ресовя (Полша) Волей бихепи2 (Белгия) Подпромие
Жешув, Полша
3:0 25:16 25:18 25:18 Подробности
03-12-2015 20:30 #Драгонс (Швейцария) Томис (Румъния) Писта Гиачо Резега
Лугано, Швейцария
3:0 26:24 25:23 25:22 Подробности
4 Кръг
17-12-2015 18:00 Томис (Румъния) #Драгонс (Швейцария) Спортурилор
Констанца, Румъния
0:3 18:25 8:25 22:25 Подробности
17-12-2015 21:30 Волей бихепи2 (Белгия) Асеко Ресовя (Полша) Спортен комплекс Моленбос
Целик, Белгия
1:3 25:21 13:25 24:26 14:25 Подробности
5 Кръг
21-01-2016 21:30 Волей бихепи2 (Белгия) #Драгонс (Швейцария) Спортен комплекс Моленбос
Целик, Белгия
3:0 25:17 25:22 25:20 Подробности
6 Кръг
26-01-2016 20:00 #Драгонс (Швейцария) Асеко Ресовя (Полша) Писта Гиачо Резега
Лугано, Швейцария
0:3 23:25 17:25 18:25 Подробности
5 Кръг
Асеко Ресовя (Полша) Томис (Румъния) Подпромие
Жешув, Полша
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
6 Кръг
Томис (Румъния) Волей бихепи2 (Белгия) Спортурилор
Констанца, Румъния
0:3 0:25 0:25 0:25 Подробности

Класиране

Шампионска лига 2016 (мъже) | Група G
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Асеко Ресовя (Полша) 6 6 0 18:1 18.0000 472:298 1.5839 18
2 Волей бихепи2 (Белгия) 6 4 2 13:10 1.3000 505:437 1.1556 10
3 #Драгонс (Швейцария) 6 2 4 8:12 0.6667 427:457 0.9344 7
4 Томис (Румъния) 6 0 6 2:18 0.1111 276:488 0.5656 1

Други издания

Шампионска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Шампионска лига 2012 (мъже) (2011/2012)
Шампионска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Шампионска лига 2014 (мъже) (2013/2014)
Шампионска лига 2015 (мъже) (2014/2015)
Шампионска лига 2016 (мъже) (2015/2016)


Календар
Август 2017
Други новини