Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже)

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)




Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Редовен сезон
1 Кръг
25-10-2015 18:00 ЧМЧ Романя (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
2:3 26:24 25:23 18:25 20:25 9:15 Подробности
25-10-2015 19:00 ЕлПиАр (Италия) Ревивре (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:0 25:17 25:21 25:16 Подробности
25-10-2015 19:00 Тонацо (Италия) Нинфа (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
0:3 14:25 18:25 22:25 Подробности
25-10-2015 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Калцедония (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
0:3 17:25 21:25 23:25 Подробности
27-10-2015 21:30 Модена Волей (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:2 25:23 29:27 22:25 21:25 15:8 Подробности
28-10-2015 21:30 Джи Груп (Италия) Диатек Трентино (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
1:3 20:25 25:22 20:25 22:25 Подробности
2 Кръг
01-11-2015 19:00 Ревивре (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
0:3 14:25 19:25 22:25 Подробности
01-11-2015 19:00 Нинфа (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:2 25:23 25:27 25:17 23:25 15:13 Подробности
01-11-2015 19:00 Калцедония (Италия) Модена Волей (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
0:3 19:25 17:25 17:25 Подробности
01-11-2015 19:00 Диатек Трентино (Италия) Тонацо (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 25:15 25:22 23:25 25:23 Подробности
01-11-2015 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:1 25:18 21:25 25:17 25:20 Подробности
03-11-2015 21:30 Експривия Нелдирито (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:0 25:16 25:17 30:28 Подробности
4 Кръг
04-11-2015 21:30 Нинфа (Италия) Калцедония (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
0:3 23:25 21:25 22:25 Подробности
3 Кръг
08-11-2015 18:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:1 25:22 20:25 27:25 25:13 Подробности
08-11-2015 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Нинфа (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:2 25:20 23:25 23:25 25:23 15:11 Подробности
08-11-2015 19:00 Джи Груп (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
1:3 26:28 23:25 25:22 19:25 Подробности
08-11-2015 19:00 ЕлПиАр (Италия) Тонацо (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
1:3 25:17 23:25 15:25 23:25 Подробности
08-11-2015 19:00 Модена Волей (Италия) Ревивре (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:15 25:21 25:12 Подробности
08-11-2015 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Калцедония (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
2:3 22:25 25:22 19:25 25:20 14:16 Подробности
4 Кръг
11-11-2015 21:30 Джи Груп (Италия) Модена Волей (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
1:3 25:23 18:25 20:25 17:25 Подробности
11-11-2015 21:30 ЧМЧ Романя (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
1:3 20:25 18:25 25:23 21:25 Подробности
11-11-2015 21:30 Тонацо (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
1:3 22:25 25:16 10:25 23:25 Подробности
11-11-2015 21:30 Ревивре (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
2:3 23:25 25:22 22:25 25:17 10:15 Подробности
12-11-2015 21:30 Диатек Трентино (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:21 25:18 25:14 Подробности
5 Кръг
15-11-2015 13:00 Калцедония (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:1 25:23 25:15 20:25 25:23 Подробности
15-11-2015 18:00 Модена Волей (Италия) Нинфа (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:20 25:20 25:23 Подробности
15-11-2015 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
0:3 16:25 22:25 22:25 Подробности
15-11-2015 19:00 ЧМЧ Романя (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
0:3 22:25 19:25 21:25 Подробности
15-11-2015 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Тонацо (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:0 25:16 26:24 25:22 Подробности
17-11-2015 21:30 Ревивре (Италия) Джи Груп (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
1:3 22:25 25:19 20:25 23:25 Подробности
6 Кръг
22-11-2015 18:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Калцедония (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:22 25:21 25:20 Подробности
22-11-2015 19:00 Нинфа (Италия) Ревивре (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:2 25:19 25:22 23:25 22:25 21:19 Подробности
22-11-2015 19:00 Джи Груп (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 25:22 25:20 18:25 25:21 Подробности
22-11-2015 19:00 Тонацо (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
1:3 27:25 22:25 19:25 18:25 Подробности
22-11-2015 19:00 ЕлПиАр (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
1:3 25:23 22:25 21:25 22:25 Подробности
22-11-2015 19:00 Диатек Трентино (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:2 25:23 19:25 21:25 25:20 15:10 Подробности
7 Кръг
24-11-2015 21:30 Сър Сейфти Конад (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:19 35:33 25:17 Подробности
25-11-2015 21:30 Експривия Нелдирито (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:0 25:21 25:21 25:20 Подробности
25-11-2015 21:30 ЧМЧ Романя (Италия) Нинфа (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
3:2 19:25 25:20 15:25 25:21 18:16 Подробности
25-11-2015 21:30 Модена Волей (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 20:25 25:20 25:16 25:17 Подробности
25-11-2015 21:30 Ревивре (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
0:3 13:25 18:25 16:25 Подробности
26-11-2015 21:30 Калцедония (Италия) Тонацо (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:0 25:23 25:18 26:24 Подробности
8 Кръг
29-11-2015 18:45 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Модена Волей (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
2:3 22:25 19:25 25:18 25:19 15:17 Подробности
29-11-2015 19:00 Тонацо (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:0 30:28 25:20 28:26 Подробности
29-11-2015 19:00 Калцедония (Италия) Ревивре (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:0 25:16 25:20 27:25 Подробности
29-11-2015 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:22 25:22 25:16 Подробности
29-11-2015 19:00 Диатек Трентино (Италия) Нинфа (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:22 25:17 25:16 Подробности
01-12-2015 21:30 ЕлПиАр (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
2:3 30:28 25:22 23:25 19:25 8:15 Подробности
9 Кръг
05-12-2015 19:00 Ревивре (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
0:3 19:25 23:25 23:25 Подробности
06-12-2015 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
1:3 28:30 25:23 20:25 22:25 Подробности
06-12-2015 19:00 ЧМЧ Романя (Италия) Калцедония (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
0:3 25:27 23:25 27:29 Подробности
06-12-2015 19:00 Джи Груп (Италия) Тонацо (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:0 28:26 25:22 25:21 Подробности
06-12-2015 19:00 Нинфа (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:0 25:23 25:20 25:16 Подробности
06-12-2015 19:00 Модена Волей (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 25:19 27:25 23:25 25:23 Подробности
10 Кръг
08-12-2015 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Джи Груп (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:20 25:20 25:22 Подробности
08-12-2015 19:00 Модена Волей (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 22:25 30:28 25:21 25:19 Подробности
08-12-2015 19:00 Калцедония (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 21:25 25:23 25:22 25:27 10:15 Подробности
08-12-2015 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:18 25:15 25:21 Подробности
08-12-2015 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Нинфа (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:2 25:23 28:26 21:25 15:25 15:11 Подробности
09-12-2015 21:30 Ревивре (Италия) Тонацо (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
1:3 38:36 21:25 27:29 23:25 Подробности
11 Кръг
13-12-2015 18:00 Диатек Трентино (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:2 23:25 21:25 25:23 25:16 16:14 Подробности
13-12-2015 19:00 ЧМЧ Романя (Италия) Ревивре (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
2:3 25:20 25:15 21:25 22:25 12:15 Подробности
13-12-2015 19:00 Тонацо (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
0:3 20:25 18:25 23:25 Подробности
13-12-2015 19:00 Джи Груп (Италия) Калцедония (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
1:3 25:21 23:25 21:25 22:25 Подробности
13-12-2015 19:00 Нинфа (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
0:3 22:25 22:25 19:25 Подробности
13-12-2015 19:00 ЕлПиАр (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
0:3 22:25 20:25 12:25 Подробности
12 Кръг
20-12-2015 18:00 Нинфа (Италия) Тонацо (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:2 25:21 25:20 22:25 22:25 15:12 Подробности
20-12-2015 18:30 Експривия Нелдирито (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
0:3 25:27 22:25 20:25 Подробности
20-12-2015 19:00 Калцедония (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:2 27:25 25:14 25:27 23:25 15:13 Подробности
20-12-2015 19:00 Диатек Трентино (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 20:25 25:23 25:21 25:23 Подробности
20-12-2015 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:21 25:22 25:17 Подробности
20-12-2015 19:00 Ревивре (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
2:3 25:22 27:25 23:25 18:25 12:15 Подробности
13 Кръг
17-01-2016 18:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Ревивре (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:21 25:17 25:17 Подробности
17-01-2016 19:00 Тонацо (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
2:3 30:28 24:26 25:22 19:25 9:15 Подробности
17-01-2016 19:00 Модена Волей (Италия) Калцедония (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:2 25:19 21:25 21:25 25:18 18:16 Подробности
17-01-2016 19:00 ЧМЧ Романя (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
3:1 26:24 21:25 25:19 25:22 Подробности
17-01-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
1:3 25:22 23:25 22:25 17:25 Подробности
19-01-2016 21:30 Джи Груп (Италия) Нинфа (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
1:3 26:28 20:25 25:22 21:25 Подробности
14 Кръг
23-01-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:22 25:21 25:18 Подробности
24-01-2016 18:00 ЧМЧ Романя (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
1:3 23:25 25:19 24:26 18:25 Подробности
24-01-2016 19:00 Нинфа (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
0:3 18:25 16:25 17:25 Подробности
24-01-2016 19:00 Ревивре (Италия) Модена Волей (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
0:3 18:25 19:25 15:25 Подробности
24-01-2016 19:00 Калцедония (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 25:17 23:25 25:15 19:25 8:15 Подробности
25-01-2016 21:30 Тонацо (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:0 25:18 25:19 25:18 Подробности
15 Кръг
31-01-2016 19:00 Калцедония (Италия) Нинфа (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 25:22 22:25 18:25 25:19 13:15 Подробности
31-01-2016 19:00 Модена Волей (Италия) Джи Груп (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:22 25:22 28:26 Подробности
31-01-2016 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:2 27:29 22:25 25:23 25:17 15:11 Подробности
31-01-2016 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Тонацо (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:2 20:25 25:22 25:14 20:25 17:15 Подробности
31-01-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
0:3 14:25 17:25 15:25 Подробности
31-01-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Ревивре (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:0 25:21 25:20 25:21 Подробности
16 Кръг
03-02-2016 21:30 Тонацо (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:2 25:23 23:25 25:22 20:25 15:13 Подробности
03-02-2016 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:1 18:25 26:24 25:20 25:18 Подробности
03-02-2016 21:30 ЕлПиАр (Италия) Калцедония (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
1:3 25:23 22:25 19:25 19:25 Подробности
03-02-2016 21:30 Нинфа (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
1:3 25:23 19:25 23:25 22:25 Подробности
03-02-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
2:3 25:18 20:25 25:19 22:25 14:16 Подробности
04-02-2016 21:30 Джи Груп (Италия) Ревивре (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
1:3 26:28 20:25 25:22 16:25 Подробности
17 Кръг
09-02-2016 21:30 Ревивре (Италия) Нинфа (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
3:1 25:18 27:29 25:21 25:22 Подробности
10-02-2016 20:30 Калцедония (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
1:3 19:25 26:28 25:23 21:25 Подробности
10-02-2016 21:30 Експривия Нелдирито (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
1:3 21:25 25:22 28:30 21:25 Подробности
10-02-2016 21:30 Сър Сейфти Конад (Италия) Тонацо (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:22 25:20 25:21 Подробности
10-02-2016 21:30 ЧМЧ Романя (Италия) ЕлПиАр (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
3:2 17:25 25:22 17:25 25:19 15:12 Подробности
11-02-2016 21:30 Модена Волей (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палапанини
Модена, Италия
2:3 25:20 22:25 17:25 25:19 9:15 Подробности
18 Кръг
13-02-2016 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Ревивре (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:20 25:20 25:17 Подробности
14-02-2016 18:00 Диатек Трентино (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:17 25:14 25:20 Подробности
14-02-2016 19:00 Джи Груп (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
2:3 21:25 23:25 25:22 25:23 9:15 Подробности
14-02-2016 19:00 Тонацо (Италия) Калцедония (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:1 19:25 25:13 25:20 25:20 Подробности
14-02-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
0:3 20:25 20:25 19:25 Подробности
16-02-2016 21:30 Нинфа (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
2:3 25:19 18:25 25:23 16:25 8:15 Подробности
19 Кръг
21-02-2016 18:00 Модена Волей (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Палапанини
Модена, Италия
1:3 20:25 27:29 31:29 22:25 Подробности
21-02-2016 19:00 ЧМЧ Романя (Италия) Тонацо (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
2:3 24:26 23:25 27:25 27:25 13:15 Подробности
21-02-2016 19:00 Джи Груп (Италия) ЕлПиАр (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 15:25 25:21 25:20 28:26 Подробности
21-02-2016 19:00 Ревивре (Италия) Калцедония (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
0:3 25:27 17:25 25:27 Подробности
21-02-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:2 18:25 24:26 25:23 25:20 15:11 Подробности
21-02-2016 19:00 Нинфа (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
1:3 23:25 25:23 19:25 16:25 Подробности
20 Кръг
24-02-2016 20:30 Калцедония (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:1 25:20 25:20 22:25 26:24 Подробности
24-02-2016 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:17 25:19 25:22 Подробности
24-02-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) Ревивре (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 25:27 25:15 25:16 25:15 Подробности
24-02-2016 21:30 Тонацо (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:0 25:23 25:21 25:13 Подробности
24-02-2016 21:30 Сър Сейфти Конад (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
2:3 24:26 25:18 19:25 25:20 13:15 Подробности
25-02-2016 21:30 ЕлПиАр (Италия) Нинфа (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
0:3 15:25 22:25 20:25 Подробности
21 Кръг
28-02-2016 18:15 Диатек Трентино (Италия) Калцедония (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
1:3 26:28 23:25 25:12 22:25 Подробности
28-02-2016 19:00 Нинфа (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:1 25:19 25:21 19:25 25:23 Подробности
28-02-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
2:3 26:24 19:25 25:18 22:25 11:15 Подробности
28-02-2016 19:00 ЧМЧ Романя (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
1:3 24:26 16:25 25:22 20:25 Подробности
28-02-2016 19:00 Джи Груп (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
0:3 21:25 22:25 16:25 Подробности
01-03-2016 21:30 Тонацо (Италия) Ревивре (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
1:3 22:25 15:25 25:23 21:25 Подробности
22 Кръг
06-03-2016 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:23 25:19 25:17 Подробности
06-03-2016 19:00 Ревивре (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
3:2 25:23 23:25 20:25 25:17 15:10 Подробности
06-03-2016 19:00 Модена Волей (Италия) Тонацо (Италия) Палапанини
Модена, Италия
1:3 25:17 21:25 19:25 11:25 Подробности
06-03-2016 19:00 Калцедония (Италия) Джи Груп (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:1 25:20 25:23 21:25 25:22 Подробности
06-03-2016 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Нинфа (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:19 25:20 25:22 Подробности
06-03-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:0 25:21 25:16 25:22 Подробности

Класиране

Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 22 20 2 64:19 3.3684 1979:1713 1.1553 59
2 Модена Волей (Италия) 22 18 4 60:26 2.3077 2003:1822 1.0993 52
3 Диатек Трентино (Италия) 22 17 5 55:30 1.8333 1968:1770 1.1119 47
4 Калцедония (Италия) 22 14 8 52:34 1.5294 1956:1911 1.0235 44
5 Сър Сейфти Конад (Италия) 22 14 8 50:33 1.5152 1912:1791 1.0676 42
6 Експривия Нелдирито (Италия) 22 10 12 41:44 0.9318 1881:1899 0.9905 29
7 Тонацо (Италия) 22 9 13 37:47 0.7872 1869:1931 0.9679 28
8 Нинфа (Италия) 22 9 13 38:49 0.7755 1897:1943 0.9763 27
9 ЧМЧ Романя (Италия) 22 7 15 36:56 0.6429 2001:2116 0.9457 22
10 Джи Груп (Италия) 22 7 15 33:52 0.6346 1907:2022 0.9431 22
11 Ревивре (Италия) 22 5 17 24:58 0.4138 1723:1937 0.8895 16
12 ЕлПиАр (Италия) 22 2 20 20:62 0.3226 1678:1919 0.8744 8

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)




Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Плейоф за пето място - групова фаза
1 Кръг
12-03-2016 21:30 ЧМЧ Романя (Италия) Ревивре (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
1:3 21:25 20:25 25:23 20:25 Подробности
12-03-2016 21:30 Джи Груп (Италия) ЕлПиАр (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 29:27 25:20 18:25 25:20 Подробности
2 Кръг
20-03-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:0 28:26 25:23 25:18 Подробности
20-03-2016 19:00 Джи Груп (Италия) Ревивре (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
2:3 25:19 21:25 25:23 24:26 16:18 Подробности
3 Кръг
26-03-2016 21:30 ЧМЧ Романя (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
3:1 22:25 27:25 25:23 25:19 Подробности
26-03-2016 21:30 Ревивре (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
2:3 25:23 20:25 13:25 25:22 15:17 Подробности

Класиране

Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Плейоф за пето място - групова фаза
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Ревивре (Италия) 3 2 1 8:6 1.3333 307:309 0.9935 6
2 ЕлПиАр (Италия) 3 2 1 7:5 1.4000 282:262 1.0763 5
3 Джи Груп (Италия) 3 1 2 6:7 0.8571 300:302 0.9934 4
4 ЧМЧ Романя (Италия) 3 1 2 4:7 0.5714 252:268 0.9403 3

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)




Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Четвъртфинали
1 Кръг
10-03-2016 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Нинфа (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:2 23:25 25:14 24:26 25:22 15:13 Подробности
10-03-2016 21:30 Калцедония (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 26:24 25:20 17:25 21:25 10:15 Подробности
10-03-2016 21:30 Модена Волей (Италия) Тонацо (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:20 34:32 25:20 Подробности
10-03-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:21 25:15 25:20 Подробности
2 Кръг
13-03-2016 18:00 Експривия Нелдирито (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:1 25:21 26:24 18:25 25:14 Подробности
13-03-2016 19:00 Тонацо (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:1 19:25 25:22 25:21 26:24 Подробности
13-03-2016 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Калцедония (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:17 25:23 25:20 Подробности
13-03-2016 19:00 Нинфа (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
0:3 21:25 17:25 15:25 Подробности
3 Кръг
19-03-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:16 32:30 25:17 Подробности
20-03-2016 19:00 Модена Волей (Италия) Тонацо (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 25:18 22:25 25:15 25:20 Подробности
20-03-2016 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Нинфа (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:21 25:17 25:14 Подробности
23-03-2016 21:30 Калцедония (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:2 23:25 25:22 25:20 20:25 15:11 Подробности
4 Кръг
27-03-2016 18:00 Тонацо (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
2:3 25:21 23:25 25:20 23:25 12:15 Подробности
27-03-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:1 22:25 25:21 25:20 25:19 Подробности
27-03-2016 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Калцедония (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
2:3 25:17 25:27 24:26 25:18 12:15 Подробности
5 Кръг
03-04-2016 18:30 Диатек Трентино (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 23:25 25:16 25:18 25:23 Подробности
06-04-2016 21:30 Калцедония (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 20:25 24:26 25:18 25:23 15:17 Подробности

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)




Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Полуфинали
1 Кръг
09-04-2016 19:00 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
2:3 25:20 20:25 22:25 25:18 13:15 Подробности
09-04-2016 21:15 Модена Волей (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 23:25 26:24 25:19 25:16 Подробности
2 Кръг
12-04-2016 21:15 Сър Сейфти Конад (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 30:28 25:20 25:14 Подробности
12-04-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
2:3 25:21 17:25 25:21 22:25 12:15 Подробности
3 Кръг
21-04-2016 21:30 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:2 22:25 25:18 14:25 27:25 16:14 Подробности
21-04-2016 21:30 Модена Волей (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палапанини
Модена, Италия
1:3 21:25 23:25 25:22 23:25 Подробности
4 Кръг
24-04-2016 18:30 Сър Сейфти Конад (Италия) Кучине Лубе Банка Марке (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:20 25:23 27:25 Подробности
25-04-2016 20:15 Диатек Трентино (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
1:3 25:27 25:21 20:25 19:25 Подробности

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)




Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Четвъртфинали - пето място
1 Кръг
09-04-2016 21:30 Калцедония (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:0 25:19 28:26 25:21 Подробности
10-04-2016 19:00 Нинфа (Италия) Ревивре (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:0 25:15 25:19 25:19 Подробности
10-04-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:1 22:25 25:22 27:25 25:23 Подробности
10-04-2016 19:00 Тонацо (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
1:3 27:25 18:25 19:25 23:25 Подробности
2 Кръг
13-04-2016 21:30 ЕлПиАр (Италия) Тонацо (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:0 25:15 25:20 25:21 Подробности
13-04-2016 21:30 Джи Груп (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 28:30 25:18 25:20 25:17 Подробности
13-04-2016 21:30 Ревивре (Италия) Нинфа (Италия) Палаборсани Кастеланца
Вила Кортезе, Италия
0:3 22:25 19:25 17:25 Подробности
13-04-2016 21:30 ЧМЧ Романя (Италия) Калцедония (Италия) ПалаФиера
Форли, Италия
3:1 23:25 25:22 25:17 25:21 Подробности
3 Кръг
17-04-2016 19:00 Калцедония (Италия) ЧМЧ Романя (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:1 20:25 25:22 25:18 25:20 Подробности
17-04-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:1 26:24 25:20 20:25 25:23 Подробности

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)




Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Полуфинали - пето място
1 Кръг
22-04-2016 18:30 Експривия Нелдирито (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
1:3 21:25 25:20 21:25 15:25 Подробности
22-04-2016 21:30 Калцедония (Италия) Нинфа (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 25:18 22:25 21:25 25:18 11:15 Подробности

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)




Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Финал за пето място
1 Кръг
24-04-2016 19:00 Нинфа (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
0:3 17:25 24:26 19:25 Подробности

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)




Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) | Финали
1 Кръг
01-05-2016 19:15 Модена Волей (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:19 25:17 27:25 Подробности
2 Кръг
05-05-2016 21:15 Сър Сейфти Конад (Италия) Модена Волей (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
2:3 25:21 17:25 26:24 23:25 10:15 Подробности
3 Кръг
08-05-2016 18:30 Модена Волей (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:2 23:25 25:20 17:25 25:16 15:13 Подробности

Други издания

Серие А1, Италия 2010/2011 (2010/2011)
Серие А1, Италия 2011/2012 (2011/2012)
Италия - Серие А1 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Италия - Серие А1 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) (2014/2015)
Италия - Серие А1 2015-2016 (мъже) (2015/2016)


Календар
Октомври 2017
Други новини