НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже)

Други издания

НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) | Редовен сезон
1 Кръг
27-10-2015 17:30 Левски Боол Арда Христо Ботев
София, България
0:3 18:25 19:25 20:25 Подробности
27-10-2015 17:30 Пирин Миньор Септември
Разлог, България
3:0 25:20 25:14 25:23 Подробности
27-10-2015 18:00 Нефтохимик 2010 Монтана Младост
Бургас, България
3:0 25:20 25:20 25:23 Подробности
27-10-2015 18:00 ЦСКА Тетевен Волей Васил Симов
София, България
3:0 25:14 25:19 25:20 Подробности
28-10-2015 17:30 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:17 26:24 25:15 Подробности
2 Кръг
30-10-2015 18:30 Миньор Марек Юнион-Ивкони Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 21:25 12:25 15:25 Подробности
31-10-2015 18:00 Тетевен Волей Арда Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 25:20 25:23 9:25 25:23 Подробности
31-10-2015 18:00 Добруджа 07 Левски Боол Добротица
Добрич, България
3:0 25:14 25:16 25:20 Подробности
01-11-2015 17:00 Монтана Пирин Огоста
Монтана, България
3:1 26:24 21:25 25:20 25:15 Подробности
01-11-2015 18:00 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
1:3 17:25 23:25 30:28 16:25 Подробности
3 Кръг
06-11-2015 17:30 Пирин ЦСКА Септември
Разлог, България
3:0 25:21 32:30 25:22 Подробности
06-11-2015 18:00 Арда Добруджа 07 Арпезос
Кърджали, България
3:1 25:21 23:25 25:14 25:20 Подробности
06-11-2015 18:00 Нефтохимик 2010 Тетевен Волей Младост
Бургас, България
3:1 25:13 25:22 23:25 25:16 Подробности
06-11-2015 19:00 Левски Боол Миньор Христо Ботев
София, България
1:3 25:27 25:18 18:25 20:25 Подробности
09-11-2015 18:00 Марек Юнион-Ивкони Монтана Спортна
Дупница, България
1:3 20:25 20:25 25:22 19:25 Подробности
4 Кръг
13-11-2015 18:00 Нефтохимик 2010 Пирин Младост
Бургас, България
3:0 25:21 25:21 26:24 Подробности
13-11-2015 18:00 ЦСКА Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
3:2 22:25 25:21 18:25 25:21 15:10 Подробности
14-11-2015 16:00 Миньор Арда Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 24:26 21:25 23:25 Подробности
14-11-2015 18:00 Монтана Левски Боол Огоста
Монтана, България
3:0 25:19 25:23 25:15 Подробности
14-11-2015 18:00 Тетевен Волей Добруджа 07 Георги Бенковски
Тетевен, България
2:3 25:21 17:25 15:25 25:22 12:15 Подробности
5 Кръг
20-11-2015 17:30 Пирин Тетевен Волей Септември
Разлог, България
1:3 22:25 17:25 25:18 20:25 Подробности
20-11-2015 18:00 Арда Монтана Арпезос
Кърджали, България
3:2 19:25 25:18 19:25 27:25 15:9 Подробности
21-11-2015 18:00 Добруджа 07 Миньор Добротица
Добрич, България
3:0 25:20 25:23 25:14 Подробности
22-11-2015 17:00 Марек Юнион-Ивкони Нефтохимик 2010 Спортна
Дупница, България
2:3 21:25 30:28 25:17 24:26 12:15 Подробности
22-11-2015 18:00 Левски Боол ЦСКА Христо Ботев
София, България
0:3 16:25 15:25 13:25 Подробности
6 Кръг
27-11-2015 17:00 Нефтохимик 2010 Левски Боол Младост
Бургас, България
3:0 25:20 25:19 25:15 Подробности
27-11-2015 18:00 ЦСКА Арда Христо Ботев
София, България
3:1 25:19 25:17 19:25 25:19 Подробности
27-11-2015 18:00 Монтана Добруджа 07 Огоста
Монтана, България
2:3 25:17 25:19 24:26 23:25 21:23 Подробности
28-11-2015 18:00 Тетевен Волей Миньор Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 23:25 25:21 25:22 25:20 Подробности
28-11-2015 18:00 Пирин Марек Юнион-Ивкони Септември
Разлог, България
3:1 25:18 21:25 25:15 25:18 Подробности
7 Кръг
04-12-2015 18:00 Арда Нефтохимик 2010 Арпезос
Кърджали, България
3:2 18:25 22:25 25:18 25:18 15:13 Подробности
05-12-2015 16:00 Миньор Монтана Борис Гюдеров
Перник, България
1:3 25:23 20:25 12:25 17:25 Подробности
05-12-2015 17:30 Добруджа 07 ЦСКА Добротица
Добрич, България
3:1 21:25 25:17 25:16 25:16 Подробности
05-12-2015 18:35 Левски Боол Пирин Панайот Пондалов
София, България
0:3 23:25 24:26 17:25 Подробности
06-12-2015 17:00 Марек Юнион-Ивкони Тетевен Волей Спортна
Дупница, България
3:1 25:20 25:18 25:27 25:19 Подробности
8 Кръг
11-12-2015 17:00 Марек Юнион-Ивкони Левски Боол Спортна
Дупница, България
3:0 25:19 25:12 25:21 Подробности
11-12-2015 17:30 Пирин Арда Септември
Разлог, България
3:1 21:25 25:21 25:21 25:17 Подробности
11-12-2015 18:00 ЦСКА Миньор Васил Симов
София, България
3:1 25:19 20:25 25:18 25:20 Подробности
12-12-2015 18:00 Тетевен Волей Монтана Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 14:25 17:25 16:25 Подробности
13-12-2015 18:00 Нефтохимик 2010 Добруджа 07 Младост
Бургас, България
1:3 25:18 22:25 26:28 15:25 Подробности
9 Кръг
18-12-2015 18:00 Монтана ЦСКА Огоста
Монтана, България
3:1 25:19 21:25 25:17 25:21 Подробности
18-12-2015 18:00 Левски Боол Тетевен Волей Христо Ботев
София, България
0:3 17:25 15:25 19:25 Подробности
19-12-2015 16:00 Миньор Нефтохимик 2010 Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 17:25 22:25 27:29 Подробности
19-12-2015 18:00 Добруджа 07 Пирин Добротица
Добрич, България
2:3 18:25 25:14 25:27 25:22 5:15 Подробности
19-12-2015 18:00 Арда Марек Юнион-Ивкони Арпезос
Кърджали, България
2:3 25:19 15:25 22:25 26:24 9:15 Подробности
10 Кръг
23-12-2015 18:00 Тетевен Волей ЦСКА Георги Бенковски
Тетевен, България
3:2 23:25 18:25 30:28 25:23 15:12 Подробности
23-12-2015 18:00 Арда Левски Боол Арпезос
Кърджали, България
3:0 25:20 25:21 25:18 Подробности
23-12-2015 18:30 Миньор Пирин Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 17:25 22:25 14:25 Подробности
23-12-2015 19:00 Добруджа 07 Марек Юнион-Ивкони Добротица
Добрич, България
3:0 25:13 25:16 25:18 Подробности
11 Кръг
15-01-2016 18:00 Арда Тетевен Волей Арпезос
Кърджали, България
3:2 21:25 25:21 29:31 25:11 17:15 Подробности
15-01-2016 18:00 Нефтохимик 2010 ЦСКА Младост
Бургас, България
3:0 25:22 25:14 25:19 Подробности
15-01-2016 18:00 Марек Юнион-Ивкони Миньор Спортна
Дупница, България
3:1 25:13 21:25 25:11 25:15 Подробности
17-01-2016 17:00 Пирин Монтана Септември
Разлог, България
3:1 20:25 25:23 25:17 32:30 Подробности
17-01-2016 18:00 Левски Боол Добруджа 07 Христо Ботев
София, България
3:1 17:25 25:16 25:22 25:20 Подробности
10 Кръг
23-01-2016 18:00 Монтана Нефтохимик 2010 Огоста
Монтана, България
3:1 25:18 25:18 22:25 25:20 Подробности
12 Кръг
29-01-2016 18:00 ЦСКА Пирин Васил Симов
София, България
1:3 21:25 25:17 24:26 22:25 Подробности
30-01-2016 16:00 Миньор Левски Боол Борис Гюдеров
Перник, България
1:3 25:21 20:25 17:25 17:25 Подробности
30-01-2016 18:00 Добруджа 07 Арда Добротица
Добрич, България
3:0 25:17 25:18 25:19 Подробности
30-01-2016 18:00 Тетевен Волей Нефтохимик 2010 Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 21:25 19:25 11:25 Подробности
31-01-2016 18:00 Монтана Марек Юнион-Ивкони Огоста
Монтана, България
3:1 23:25 25:23 27:25 25:19 Подробности
13 Кръг
05-02-2016 17:30 Пирин Нефтохимик 2010 Септември
Разлог, България
1:3 22:25 25:23 18:25 20:25 Подробности
05-02-2016 18:00 Арда Миньор Арпезос
Кърджали, България
3:0 25:17 25:17 25:13 Подробности
06-02-2016 17:00 Марек Юнион-Ивкони ЦСКА Спортна
Дупница, България
3:1 22:25 25:22 25:20 28:26 Подробности
08-02-2016 18:00 Левски Боол Монтана Христо Ботев
София, България
2:3 25:19 19:25 25:19 19:25 16:18 Подробности
08-02-2016 18:00 Добруджа 07 Тетевен Волей Добротица
Добрич, България
3:0 25:15 25:16 25:17 Подробности
14 Кръг
12-02-2016 18:00 Нефтохимик 2010 Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
1:3 29:31 25:20 24:26 18:25 Подробности
12-02-2016 18:00 Монтана Арда Огоста
Монтана, България
3:2 25:13 20:25 16:25 25:19 15:8 Подробности
13-02-2016 16:00 Миньор Добруджа 07 Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 19:25 22:25 18:25 Подробности
13-02-2016 18:00 Тетевен Волей Пирин Георги Бенковски
Тетевен, България
2:3 23:25 25:21 25:23 23:25 9:15 Подробности
14-02-2016 17:00 ЦСКА Левски Боол Васил Симов
София, България
3:1 25:20 25:20 22:25 25:22 Подробности
15 Кръг
20-02-2016 16:00 Миньор Тетевен Волей Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 23:25 15:25 18:25 Подробности
20-02-2016 17:00 Марек Юнион-Ивкони Пирин Спортна
Дупница, България
3:0 25:23 25:18 25:21 Подробности
20-02-2016 18:00 Арда ЦСКА Арпезос
Кърджали, България
3:0 25:22 25:22 25:23 Подробности
20-02-2016 18:00 Левски Боол Нефтохимик 2010 Арена Армеец
София, България
3:2 25:23 25:21 22:25 16:25 17:15 Подробности
21-02-2016 16:30 Добруджа 07 Монтана Добротица
Добрич, България
3:2 25:18 25:20 15:25 22:25 15:13 Подробности
16 Кръг
24-02-2016 17:00 Нефтохимик 2010 Арда Младост
Бургас, България
3:0 25:17 25:21 25:17 Подробности
24-02-2016 17:30 Пирин Левски Боол Септември
Разлог, България
3:0 25:20 25:22 25:14 Подробности
24-02-2016 18:00 ЦСКА Добруджа 07 Васил Симов
София, България
3:0 25:23 25:16 25:21 Подробности
24-02-2016 18:00 Монтана Миньор Младост
Монтана, България
3:0 25:14 25:12 25:19 Подробности
24-02-2016 18:00 Тетевен Волей Марек Юнион-Ивкони Георги Бенковски
Тетевен, България
3:2 25:19 16:25 25:23 13:25 15:12 Подробности
17 Кръг
27-02-2016 16:00 Миньор ЦСКА Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 21:25 22:25 19:25 Подробности
27-02-2016 18:00 Монтана Тетевен Волей Младост
Монтана, България
3:0 25:16 25:11 25:9 Подробности
28-02-2016 17:00 Левски Боол Марек Юнион-Ивкони Христо Ботев
София, България
3:0 25:16 25:22 25:18 Подробности
28-02-2016 18:00 Арда Пирин Арпезос
Кърджали, България
3:1 25:23 25:21 19:25 25:19 Подробности
28-02-2016 18:00 Добруджа 07 Нефтохимик 2010 Добротица
Добрич, България
0:3 21:25 22:25 13:25 Подробности
18 Кръг
05-03-2016 18:00 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
3:1 15:25 25:21 25:21 25:22 Подробности
05-03-2016 18:00 Нефтохимик 2010 Миньор Младост
Бургас, България
3:0 25:17 25:12 25:23 Подробности
05-03-2016 18:00 Пирин Добруджа 07 Септември
Разлог, България
3:2 25:22 20:25 15:25 37:35 15:9 Подробности
05-03-2016 18:00 Марек Юнион-Ивкони Арда Спортна
Дупница, България
3:0 25:15 26:24 25:21 Подробности
05-03-2016 18:00 Тетевен Волей Левски Боол Георги Бенковски
Тетевен, България
1:3 16:25 25:19 21:25 20:25 Подробности

Класиране

НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Нефтохимик 2010 18 13 5 46:20 2.3000 1563:1382 1.1310 40
2 Монтана 18 12 6 44:28 1.5714 1660:1460 1.1370 37
3 Пирин 18 12 6 40:28 1.4286 1563:1502 1.0406 33
4 Добруджа 07 18 11 7 39:29 1.3448 1511:1421 1.0633 32
5 Марек Юнион-Ивкони 18 10 8 39:30 1.3000 1556:1465 1.0621 32
6 Арда 18 10 8 37:32 1.1563 1506:1479 1.0183 29
7 ЦСКА 18 9 9 34:33 1.0303 1516:1490 1.0174 27
8 Тетевен Волей 18 7 11 30:40 0.7500 1409:1588 0.8873 22
9 Левски Боол 18 5 13 19:44 0.4318 1285:1458 0.8813 15
10 Миньор 18 1 17 8:52 0.1538 1152:1476 0.7805 3

Други издания

НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) | Четвъртфинали
1 Кръг
10-03-2016 18:00 Нефтохимик 2010 Тетевен Волей Младост
Бургас, България
3:1 18:25 25:15 25:22 25:20 Подробности
10-03-2016 18:00 Монтана ЦСКА Огоста
Монтана, България
3:2 28:26 19:25 22:25 25:16 15:11 Подробности
10-03-2016 18:00 Пирин Арда Септември
Разлог, България
0:3 20:25 23:25 23:25 Подробности
10-03-2016 18:00 Добруджа 07 Марек Юнион-Ивкони Добротица
Добрич, България
3:2 21:25 25:14 25:18 21:25 17:15 Подробности
2 Кръг
13-03-2016 15:00 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
2:3 17:25 25:19 15:25 25:22 14:16 Подробности
13-03-2016 17:00 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 Спортна
Дупница, България
3:1 25:17 25:16 22:25 30:28 Подробности
13-03-2016 18:00 Тетевен Волей Нефтохимик 2010 Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 20:25 23:25 24:26 Подробности
13-03-2016 18:00 Арда Пирин Арпезос
Кърджали, България
3:1 23:25 25:18 25:23 25:17 Подробности
3 Кръг
15-03-2016 18:00 Добруджа 07 Марек Юнион-Ивкони Добротица
Добрич, България
3:0 25:19 28:26 25:23 Подробности

Други издания

НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) | Полуфинали
1 Кръг
22-03-2016 18:00 Нефтохимик 2010 Добруджа 07 Младост
Бургас, България
1:3 21:25 22:25 25:19 24:26 Подробности
22-03-2016 18:00 Монтана Арда Младост
Монтана, България
3:1 25:23 24:26 25:19 25:21 Подробности
2 Кръг
23-03-2016 17:00 Монтана Арда Младост
Монтана, България
3:0 25:15 25:23 28:26 Подробности
23-03-2016 18:00 Нефтохимик 2010 Добруджа 07 Младост
Бургас, България
2:3 19:25 23:25 26:24 25:23 18:20 Подробности
3 Кръг
26-03-2016 18:00 Добруджа 07 Нефтохимик 2010 Добротица
Добрич, България
2:3 23:25 20:25 25:15 25:22 17:19 Подробности
26-03-2016 18:00 Арда Монтана Арпезос
Кърджали, България
3:1 25:23 23:25 28:26 25:21 Подробности
4 Кръг
27-03-2016 18:00 Арда Монтана Арпезос
Кърджали, България
3:0 25:19 25:14 30:28 Подробности
27-03-2016 18:00 Добруджа 07 Нефтохимик 2010 Добротица
Добрич, България
3:1 25:16 25:22 17:25 25:21 Подробности
5 Кръг
30-03-2016 18:00 Монтана Арда Младост
Монтана, България
3:2 22:25 25:22 23:25 25:21 15:13 Подробности

Други издания

НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) | Финал
1 Кръг
05-04-2016 18:00 Монтана Добруджа 07 Младост
Монтана, България
2:3 22:25 27:25 25:18 21:25 9:15 Подробности
2 Кръг
06-04-2016 19:00 Монтана Добруджа 07 Младост
Монтана, България
3:1 27:29 25:23 25:22 25:20 Подробности
3 Кръг
09-04-2016 17:30 Добруджа 07 Монтана Добротица
Добрич, България
3:0 25:20 25:16 25:18 Подробности
4 Кръг
10-04-2016 17:30 Добруджа 07 Монтана Добротица
Добрич, България
3:0 25:21 25:21 25:18 Подробности

Други издания

НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) | Плей-аут
1 Кръг
13-04-2016 17:30 Левски Боол Славия Спортна зала
Горна Малина, България
3:0 25:18 25:15 25:22 Подробности

Други издания

НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)


Календар
Ноември 2017
Други новини